Brak lidera klanu w formacji

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Nie pierwsza taka sytuacja, jednak zawsze wychodziło to na jaw gdy ktoś inny dołączał do formacji.

W końcu przydarzyła się wojna, że nikt się nie połapał. że lidera w formacji brak.

Jj12G7c.jpg

To kiedy jakiś event? Albo przynajmniej byście s41 otworzyli...:horse:

• Administracja nie ma absolutnie nic do powiedzenia na ten temat? Dzisiaj po raz kolejny nie ma mnie w formacji mimo że jestem liderem klanu. Piszecie o ewentualnym rozwoju gry- może zaczniecie od zalatania dziur?

Bo o jakimkolwiek balansie nie będę nawet wspominał, bo temat walkowany jest od 7-8 lat.

• Administracja nie ma absolutnie nic do powiedzenia na ten temat? Dzisiaj po raz kolejny nie ma mnie w formacji mimo że jestem liderem klanu. Piszecie o ewentualnym rozwoju gry- może zaczniecie od zalatania dziur?

Bo o jakimkolwiek balansie nie będę nawet wspominał, bo temat walkowany jest od 7-8 lat.

Tutaj trzeba przeanalizować co działo w klanie - czy były jakiekolwiek zmiany w liście członków, co mogłoby powodować nieuwzględnienie kogoś w walce.

Rozmawiałem w tej sprawie z osobą odpowiedzialną i nikt podobnych błędów nie zgłaszał wcześniej...

• Dziękuję za zainteresowanie najwyższego szczebla :)

Zacząłem skrobać coś innego, ale jak przemyślałem na spokojnie to w sumie co innego mogę napisać?

Ktoś wywołał mi wojnę i jako lider nie dołączyłem do niej automatycznie co widać na screenie w 1 poście.

Z kolei wczoraj to ja wywołałem wojnę i tym razem jako atakujący nie wskoczyłem do formacji. Brałem udział w grubo ponad tysiącu wojen (w sumie ciekawe w ilu dokładnie :) ) i poza polskim s36 nigdzie się z tym nie spotkałem ani nikt mi o takiej sytuacji nie wspominał.

Pozdrawiam serdecznie :)