Подаряване на герой

• Здравейте, вече 5 дни чакам, за да получа един герой в старите сървъри...И аз и собственика на героя, който ми го подарява сме отворили билети в системата на съпорта. Има ли вероятност да стане скоро или никой вече не се грижи да става това? Става въпрос за с.14. И какъв е срокът, в който трябва да стане това? Ако няма кой да поддържа вече играта го напишете официално и всеки да се оправя кой както може....Другия вариант е да се наемат хора, които ще вършат работата си като хората.

Сагата продължава 8-ми ден...Между другото има ли някъде в Съпорта правила и точни инструкции какво трябва да се направи при размяна на герои? Ако има, моля да ме насочите къде, ако няма е добре да се напише, тъй като явно нещо не е наред, не са ясни сроковете за размяната, а ГО няма, пък Мениджъра сигурно няма време да се занимава с играта или пък му е последна грижа вече...

Искам точни и ясни инструкции и срокове. Не може да се отвори билет в системата и да не е ясно кога ще ти обърнат внимание, да не говорим че може да ти напишат нещо от сорта "сбъркал сте и-мейла или нещо друго" и пак да се чака незнайно колко време...

Edited once, last by UNDEAD ().

• Здравейте, някой гледа ли го този форум въобще или и той е умрял като играта?!?! И изобщо за какъв съпорт на играта говорим, когато няма кой да си погледне тикетите...Нито има срокове на изпълнение, нито има кой да отговори, нито има действия от страна на администраторите на играта. Както казах по-горе обявете официално, че не поддържате никакъв БГ съпорт, за да можем да се оправяме официално кой както може...За един герой да чакам 12 дни и да не съм го получил още е направо безобразие и безхаберие!!!!!

• Продължаваме с чакането - 17-ти ден вече не мога да получа уговорен герой, който ми подаряват!!!! Сигурно БГ-съпорта е най-бързия съпорт във Вселената :)! ДОКОГА да чакам питам аз??? Билета си седи отворен в системата, но никой не е*ава да гледа в нея явно....

• Навремето имаше, когато все още се подлъгваха играчи да администрират безплатно играта :)))...Но явно в последно време всички подобни ГО-та са напуснали. Поне това показват фактите :). Междудругото добре дошъл във форума :))). Станахме трима - аз, ти и Шефа :))). Малък е шанса да влезе още някой тук :))).

• :ДДДД смешна работа, жал ми е направо... Влизам да гледам какви промоции има за камъни, но то както изглежда и ''шефа'' ако визираш някой администратор явно вижда на на деня че има и прави тема :д нищо предварително, много жалко :) едно време имаше във IRC повече хора по всяко време от колкото тука със уговорка да се съберат :д

• За промоции ти препоръчвам английския форум...Тук никой не пише отдавна за събитията в играта. И аз рядко влизам, освен ако не съм заинтересован като в момента. Но и това не помага да си получа обещания герой. Хубава работа, ама "българска" :D

• Аз имам в момента същия проблем, чакам някой да ми види билетите... случаят е следния, подаряват ми герой и започвам да го играя след ден героя го банва TheExplorer който е явно някакъв адми и е бан до 2038 (за уж кражба на герой) е каква кражба като ми е подарен ...... и сега какво ???

• Гориш какво... И аз подарявам един герой отворил съм тикет но така си стой... Много интересно кой са админите тук... Във форума няма никакъв живот...

• Здравейте, важно е подаряването на герои да става през системата с билети на съпорта. Иначе като нищо могат да ти баннат героя според мен :) - не е по правилата.

• Е нали това е идеята, отваряш билет и става вечен... За това се чудя кой са тия админи? Форума ни е умрял а на тикетите някакви нови герой...

• те значи затова са ми го баннали за 20 години защото не е минал през билетите, но кой да знае това и то при тая умряла система дето никой не я гледа.... сега им пуснах два билета и им казах , че не е кражба а подаряване и е станало грешка понеже не сме знаели ,че трябва да минем от там и вече 3 дена никакъв отговор

• някой може ли да ми каже как мога да се свържа с този админ ли е гейм оператор ли е не го знам той ми е баннал героя пише се TheExplorer бих искал да се свържа с него къде мога да го намеря как като не му виждам никнейма никаде? Пише ми "свържи се с мен TheExplorer"

• Вероятно можеш да пишеш на съпорта в тикета. Обаче за размяна или подаряване на герои от едно време се знае, че трябва да става през билетната система. Затова навремето и аз мрънках, че съм направил всичко според правилата, а ми бавят обещания герой. И то трябва и двамата да отворят билети: този, който подарява и този, който го получава. Така че ако не си спазил това условие са ти го баннали. Познавам няколко такива човека, които са изгоряли по такъв начин. А да не говорим ако са се излъгали да платят за героите, които взимат и после е възможно стария собственик да ги накисне. Продажбата на герои също не е разрешена.