Support

Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• witam czy ktoś pracuje w suporcie czy nie bo nie wiem czy warto wysyłać prośby o zamianę konta czy poprostu zamienić je między sobą tylko czy nie będzie bana na konta? Bo czekam 3 dni i ani słuchu Ani widu żeby ktoś się tym zajmował ;(

• Przejrzałam swoje wszystkie odpowiedzi w tym miesiącu. Jak już coś jest na poziomie GA to jest w 90% robione w regulaminowym czasie. Bywają takie tickety które są zrobione w 30 min-1h i takie które są robione dłużej.

Występują takie wymiany między graczami że jeden ticket jest dobrze napisany a inny wymaga poprawy. Wtedy ten dobrze wysłany czeka na poprawę drugiej strony.

Szybkość odpowiedzi głownie zależy od tego jak czasowo osoba wysyłająca zgra się z czasowo z osobą odpowiadającą i jej siłami. Wiem że nie brzmi ten drugi powód za dobrze ale każdy ma gorsze dni, zmęczenie itd. Nikt jednak z złośliwością nie czeka na odpowiedź w zgłoszeniu żeby dobić do 48h.

Za wszystkie spóźnienia przepraszam.

Grzeczne osoby zapraszam > https://applications.comastuff.com/bitefight_pl/game.html :saint:

1af6530bdbe1a.gif

• Malenka

Closed the thread.