Dyskusje ogólne o H40

Ważne linki

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• witam dawno mnie niebyło przypadki chodza po ludziach Arturoprzepraszam za jakies głupie wiad,od podróby teraz to niebył przypadek ze go przyjołem przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze blizej przekonał sie ze niedostanie admina za nick i ze nic na klanie niemoze popsuc wiec wydaje mi sie ze opłacałosie to mimo ze poszarpał opinie klanu ja jak sie przekomarzałem to undermine to ona zawsze szukała dziury w całym wcorajszy wasz atak sam obserwowałem czekałem na was i wtedy sie odpaliłem a ze bonus na mixy tez był to kupiłem to co mi potrzebne było Arturo niewiem o kim mówiłes lider Grzes jest naprawde silny ale ma problemy teraz i zadko jest a jezeli chodzi ci o mnie to miło słyszec ze jedna chociaz osoba od was nie mysli ze nic nieznacze na tym serwerze przepraszam za delegata i dzieki za walke a taka wiadomosc wysłałem do osoby ktura Cie obraziła

Data: 19.04.2019 18:35
    Odbiorca: RAMPER.
    Temat: obraza
    w tym klanie nikt nikogo nieobraza i jezeli ktos gratuluje to sie dziekuje jestes delegatem zaproszonym na ognisko nie klanowiczem to ze podróba rampera jestes to myslisz ze ja głupi jestem czy naiwny gra polega na tym ze niektuzy pozwalaja sobie za duzo i powiem ci kochana podróbo totwoje ostatnie bramy przykro było ze admina niedali tragedia nikt nierozwali ani tego klanu ani akademi wiec trzebabyło zamknac buzie nieudzielac sie w sprawach kture ciebie niedotycza koniec i po ognisku wypad bo juz mam dosc podrobionych graczy

jeszcze raz przepraszam

• A jak ma nie paść, przy takiej dysproporcji sił? No niestety, próbowaliśmy walczyć ale jak Gryzak wszedł ze swoimi sferami to nic nie dało się zrobić. Nawet bez niego macie więcej aktywnych osób (albo osób na bocie, bo jedna osoba u was na kilku serwerach robi w ciagu dnia duuuzo lvli).

Kto leci na bocie niby od nas ? Bo trochę nie czaje .

Dowodów nie mam, ale Luther zrobił 10 lvli na S40 i ponad 40 na S41. Sporo klikania jak na jeden dzień...

• A jak ma nie paść, przy takiej dysproporcji sił? No niestety, próbowaliśmy walczyć ale jak Gryzak wszedł ze swoimi sferami to nic nie dało się zrobić. Nawet bez niego macie więcej aktywnych osób (albo osób na bocie, bo jedna osoba u was na kilku serwerach robi w ciagu dnia duuuzo lvli).

Kto leci na bocie niby od nas ? Bo trochę nie czaje .

Dowodów nie mam, ale Luther zrobił 10 lvli na S40 i ponad 10 na S41. Sporo klikania jak na jeden dzień...

Undermine..... sa tacy co maja wolne i moga klikac 24/dobe przecież.... Może te głupie wywody na temat multi, botów itp rzeczy skonczycie ? Ogarniecie sie i pomyslicie jak tu rywalizowac , rozwijac i sprawic by server nie wymarl ? bo narazie jak obserwuje te wywody to kazdy rzuca oskarzeniami, zgłaszamy jednych i drugich za multi boty, admini sprawdzaja i nie daje to rezultatu.... Wiec moze zamiast sie kłocić ogarniecie sie wszyscy i zaczniemy grac ?

• Ja jestem luther owszem zrobiłem tyle lvl na bonusie który dawał wiecej Expa i doświadczenie plus 1 Mixe wypiłem 😊a na s 41 polecial em ostro bo miałem cały dzień wolny plus ten ewent 😊swoją drogą kiedyś zrobiłem 63 lvl w dzień wiec ten ...Ale do czego zmierzam rżyczę wam zdrowych i wesołych Świąt ostrych wojen o następne bramy a ja w ten sposób żegnam się z bfem na bardzo długo i odpuszczam grę miłego grania. 😊😊

• Undermine potrafi tylko niszczyć i obrażać pogratulować a biedny suport nic z tym nie robi ja też sobie odpuszczę forum bo szkoda czasu nic to nie daje. Undermine pozostawiam obie forum przynajmniej w czymś wygrasz o na nic więcej ciebie nie stać.

Edited once, last by Komornik ().