Dyskusje ogólne o H40














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Dzielimy się na 2 klany bo szanowni gracze z RDL od 4 dni dają wojny bez robienia stempli sory ale nie bd grał w tą grę dla pietruszki jak zaczniecie robić stemple to pogadamy o wojnach .Bo sory ale z 3 stemplami chyba nie otworzymy bram 😕

  • Dzielimy się na 2 klany bo szanowni gracze z RDL od 4 dni dają wojny bez robienia stempli sory ale nie bd grał w tą grę dla pietruszki jak zaczniecie robić stemple to pogadamy o wojnach .Bo sory ale z 3 stemplami chyba nie otworzymy bram 😕

    Po pierwsze - robimy stemple

    Po drugie - nawet jak nie przeszedł to dalismy wam wojne i go wzieliscie

    Po trzecie - jak mamy walczyc, skoro klan tych ciach nas ciagle blokuje?

    //Usunęłam obrazę.

    Aszti


    @hemrol chodż do NT, ja wiem ze wy najchetniej robilibyscie wojny jednoosobowe gryzakiem, ale 7 na 7 tez jest fajnie :)

  • Szczególnie że te dwa lewe nicki mają bardzo zbliżoną nazwę.

    Fuzerotrix

    Fuzerotriks

    Luther jak tam bramy bo coś dawno nie otwieraliście ładnie to tak pomagać RDL? żal mi takich jak ty co nie umieją grać tylko ciągle narzekają.

  • Nie których obchodzi wszystko, zrabowane złoto do straconego złota, zadane obrażenia do otrzymanych obrażeń i wygrane walki do przegranych walk a nie tylko dc


    Szczególnie że jesteś daleko w tyle za mną kogo obchodzi dmg liczą się wygrane haha ale ty tego nie rozumiesz.

    A do czego Ci będą potrzebne te wygrane walki?

    //połączyłam posty. Aszti

  • To że wy macie jakieś urojenia nie oznacza że inni nie umieją grać. To że wy umiecie tylko obrażać i wyzywać oraz robić nagonki na kogoś kto potrafi w to grać to już nie moja wina, proponuje udać się do gry warcaby chociaż to pewnie i tak dla was za trudna gra hehe. Widocznie jestem niewinny a te twoje pomówienie źle się dla ciebie skończą, przypomnę że za groźby śmierci twoja sprawa dalej jest tematem karnym w pewnej jednostce więc powodzenia życzę trollu a i jeśli gra na przeglądarkę jest dla ciebie za trudna to tak jak wspomniałem zacznij grać warcaby to może wygrasz chociaż wątpię w to. Blade moze ciebie to interesuje mnie interesuje liczba wygranych i chęć do gry ale przez takie nooby jak Undermine ta chęć zanika i wole sobie popykać w xboxa a nooby niech się bawią w prymitywną grę dla chorych ludzi jak widać w tym wypadku powyżej. Ten osobnik pewnie nawet nie potrafi włączyć takiego xboa dziwne że umie się zarejestrować na jakieś grze przeglądarkowej brawo ty hehe.


    Tak się zastanawiam czemu dziesiątki? a nie tysiące? co to dla mnie? :D o a może miliony to było by coś hehe z resztą 90% to moje konta na wszystkich serwerach od Pumapunku po Ruskie a reszta to ta ograniczona umysłowo osoba Undermine. :D


    A do czego Ci będą potrzebne te wygrane walki?

    Nie wiesz? nigdy nie wygrałeś dc? widać jak dobrze sobie radzicie w otwieraniu bram bez naszej pomocy i jak Luther ustawia walki z RDL. :D

    A tak zapomniałem teraz każdy kto wygra DC będzie posądzany przez tego szalonego osobnika Undermine ahaha. Ale tak to jest jak się przesiaduje w Rosyjskiej dyskotece tęczowej czy jak to tam się zwie.

    //połączyłam posty

    Aszti

  • A do czego Ci będą potrzebne te wygrane walki?

    Nie wiesz? nigdy nie wygrałeś dc? widać jak dobrze sobie radzicie w otwieraniu bram bez naszej pomocy i jak Luther ustawia walki z RDL. :D

    A tak zapomniałem teraz każdy kto wygra DC będzie posądzany przez tego szalonego osobnika Undermine ahaha. Ale tak to jest jak się przesiaduje w Rosyjskiej dyskotece tęczowej czy jak to tam się zwie.

    Wiem po co w dc ale do czego np na twoim koncie bf?

  • Komornik

    Patrząc na to, że ma 997 wygranych na DC przy czym masz łącznych wygranych walk 1985 i do tego twoi sojusznicy w klanie są twoimi poplecznikami gdzie rozwój ich jest ewidentnie 0 byle by byłi w DC i mowi samo za siebie :) trochę popytałem starych znajomych z Dc i odpowiedzi jest jasna :) Multipla jest.

  • To prawda nikt nie będzie moich kont atakował a te ciach z suportu zamiast zająć się komornikiem atakują moje konta nie ładnie atakować uczciwych graczy suporcie kiedy weźmiecie się za tego przekrętacza co wszystkim grozi policją? tu jest swoboda i każdy robi co chce.

    //Usunęłam zbędne słowo.

    Aszti

  • A jak ma nie paść, przy takiej dysproporcji sił? No niestety, próbowaliśmy walczyć ale jak Gryzak wszedł ze swoimi sferami to nic nie dało się zrobić. Nawet bez niego macie więcej aktywnych osób (albo osób na bocie, bo jedna osoba u was na kilku serwerach robi w ciagu dnia duuuzo lvli).

  • Trzeba przyznać ze wasz lider ma moc :)


    Moze jak by byl serwer zrobiony z kilku by cos sie działo.


    Szkoda ze macie w klanie graczy co tylko szukają pretekstu do obrażenia innych , pogratulowałem wam bram a w odpowiedzi dostalem


    >

    Data: 19.04.2019 11:28 ( raportuj )
    Nadawca: RAMPER.
    Temat: łoł
    W przeciwieństwie do nas to ty ostatnich a raczej pierwszych bram nawet nie ujrzysz bo jesteście nieudacznikami i ruskimi trollami.
  • Sorry ale to nie nasz gracz, mówiłem hermolowi żeby nie przyjmował kogo popadnie na bramy

  • Dużo tych przypadków u was...

    To nie do mnie, ale myśl co chcesz, on nawet nie był ani w głównym ani w akademi, nazwę ma z kropką tak samo jak była podruba Hermol


    Sprawdź Hermol i Hermol. RAMPER i RAMPER. Potem zmienił nick na heniu


    Pamiętasz go, nie?

  • A jak ma nie paść, przy takiej dysproporcji sił? No niestety, próbowaliśmy walczyć ale jak Gryzak wszedł ze swoimi sferami to nic nie dało się zrobić. Nawet bez niego macie więcej aktywnych osób (albo osób na bocie, bo jedna osoba u was na kilku serwerach robi w ciagu dnia duuuzo lvli).

    Kto leci na bocie niby od nas ? Bo trochę nie czaje .