Dyskusje ogólne o H40














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • https://s40-pl.bitefight.gameforge.com/profile/player/17381



    https://s40-pl.bitefight.gameforge.com/profile/player/15848


    Naprawdę? Tak oczywiste multikonta? Wy naprawdę nie macie za grosz godności. Jeden gryzak ciągnie waszą śmieszną zbieraninę

    Podsumujmy. Mając:

    - wyższe lvle

    - lidera, który sam wygrywa wam wojny

    - więcej aktywnych osób na wysokich lvlach


    I tak musieliście posunąć się do multikont, zamykania klanu, wypowiadania wojen w środku nocy i wywalania wlasnych klanowiczow. Przecież to aż smutne, dorosłe chłopy i bawi was rozwalanie rywalizacji w gierce :D .


    //posty zostały połączone

    Orestes

  • Skoro uważasz że to multikonto to to udowodnij

    A wy co zrobiliście? Celowo odpaliliscie pieki żeby zgasła bo wiedzieliście że akademia nie zrobi a wy nie będziecie jej robić, to ma być ta wasza rywalizacja?


    Posty połączono. //Malenka

  • aha ja zrobilem konto i się przyjalem do akademii NT i dałem sobie admina? Bo to konto mialo admina. Tak jak konto CIRI bardzo aktywne :)))




    Blade - dobrze wiemy, ze zalozyliscie sobie te konta z innych IP, z tel zony, matki, ciotki czy brata. Prawda jest taka, że mialem was za tchórzy i panienki, a wy do tego jesteście oszustami

  • A ja mysle ze to powinien byc juz koniec naszych sprzeczek , gramy rywalizujemy inwestujemy a gra ma nas w dupie .Kiedys byly eventy a teraz 0 tylko jakies chore promocje na kamyki , admini maja nas gdzie .

  • Quote

    A wy co zrobiliście? Celowo odpaliliscie pieki żeby zgasła bo wiedzieliście że akademia nie zrobi a wy nie będziecie jej robić, to ma być ta wasza rywalizacja?


    My robilismy stemple teraz, a odpalilismy je bo daja bonusy do walki. Mogliscie grać normalnie, mogła być fajna rywalizacja. Wy wybraliście oszustwa, ograniczenie klanu, multikonta i wojny w nocy byle tylko otworzyc smieszne bramy. Ty w naszej sytuacji już byś zmienil rase i poszedl do rywali... co w sumie zrobiles xD

  • żal mi cie chłopcze jaki srodek nocy 23:12 to srodek nocy he jakie multi ja jestem niespotykanie spokojny człowiek ale załatwiłes sobie tłuczek 10 na dobe i cisnij w góre moze uciekniesz ale tam tylko gorzej hehe sie wojownik znalazł znawca bf ty nie w bfa powinienes grac tylko w bierki wodne na czas

    ps wiem kim jestes na 40 cwana bestio pozdrawiam z wyrazami pogardy wojtek -hermol

  • nie wiem co jest smieszniejsze


    To że nie umiecie grać jak ludzie i musicie oszukiwać

    Czy wasze pretensje jak się wam wypomina


    Jak tam wilki geralt i ciri? Ile lvli wbite?

  • Zajmij się swoim kontem i swoim życiem


    Dobrze się mają

    Z tego co wiem to oszustwo jest wtedy jeśli jest udowodnione i ukarane


    //posty zostały połączone

    Orestes

  • to jak to moze byc moje multi ale spokojnie wystarczy zeby sie dowiedzieli gdzie sie loguje w jakim miescie bo na 200% wiem ze nie w stargardzie kopara opadnie do pózniej nadal z wyrazami pogardy

  • dlaczego wilk ciri odszedl z klanu a liderem zostal geralt? Dlaczego nie rozwijacie swoich multikont oszustki?


    ciach

    /usunęłam prowokowanie do kłótni, proszę o nie wchodzenie w życie prywatne innych graczy.

    Aszti

  • jak sie niema co sie pragnie to sie kradnie co popadnie

    ty operatorem zostan to bedziesz wiedziec co sie dzieje i bramy otworzysz moze sam niebedziesz ty czy twoi psiapsiele dołów kopac jakja nic nieznacze na 40s to o co ci biega poco załatwiac mi bana napisz prosbe domnie zebym niegrałmoze konto ci oddac bedziesz miał kilka wtedy co mnie jakis geralt obchodzi i ciri ja sie soba zajmuje no i twoimi teoriami spiskowymi nawet niewiem po co tu pisze moze nachlany moze diler mnie oszukuje i jakis szajs sprzedaje a moze poprostu osoba ktura nic nieznaczy na 40s nie zali sie tak jak wy i spełnia swoje jakies załozenia moze to wszystko wysłałbym kilka wiadomosci ale niewolno za to przepraszam Modenatorów i operatorów ze tak postapiłem

    a moze poprostu jestem zły na cały swiat i gram w ta gre moze jestem chory na raka i jest mi wszystko jedno moze

    odpowiedz na twoje pierwsze pytanie dlaczego wilk ciri odszedl z klanu a liderem zostal geralt? Dlaczego nie rozwijacie swoich multikont oszustki?

    ODP. bo moze to niemoje multi dlatego ich nierozwijam

    odp na 2 pytanie Hemrol dzieciaki tez uczysz, ze jak w zyciu bedzie im cos nie wychodzic, to niech kradną, oszukują i naginają zasady?

    ODP. moze ucze je zeby były tolerancyjne niemiały uprzedzen nie rozmawiały z obcymi ale dzieci juz sa dorosłe a czego one ucza swoje dzieci to juz ich sprawa jezeli popełniłem błedy wychowawcze to moja sprawa blizniaki pracuja w wojsku bo im tak kazałem a starsza córka niemoge powiedziec gdzie tez w mundurze jezeli cie usatysfakcjonowały moje odpowiedzi to ok jezeli nie to tez ok moze zajmij sie klanem moze SEGA miał racje ze wprowadzasz chaos

  • Załatwiać Ci bana? Żadnego zgłoszenia nie wysłałem. Dla mnie liczą się fakty. Nie wiem kto, czy Ty, czy Blade, czy Gryzak. Piszę w liczbie mnogiej do waszego całego klanu.

    Nie wiem kto z was oszukuje, ale faktem jest ze zachowaliscie sie wielokrotnie mega slabo. Pisze do Ciebie bo tylko Ty i Blade jestescie na forum i probuje przemowic wam do rozsadku, ze bramy to cel, ale nie powinno sie osiagac go wszelkimi sposobami. U nas jest mniej grajacych osob, jak sie wykruszymy to kto wam na serwerze zostanie?


    Były fajne wojny, raz my wygralismy 7 na 7, raz wy w 3v3. Ograniczacie klan.

    Nagle zaczynamy dawać radę na 3v3, mobilizujemy sie, kulkujemy, jest fajny klimat. Co robicie wy?

    Odpalacie akademie na multikontach, robicie nam wojny w nocy (sorry ale zrobienei wojny o 23:16 tak zeby nikt od nas nie dolaczyl do formacji jest strasznie niskie), a potem zamiast z nami powalczyć, to tluczecie stemple na akademii, byle miec bramy.


    I co, daje wam to satysfakcje? Czujecie sie zwyciezcami serwera? Piszecie sobie "ale im pokazalismy, super ze zrobilismy multikonto na 1lvl".


    A piszę to, bo probuje wam przemowic do rozumu zebyscie nie rozwalali kolejnego serwera. Poczytalem sobie w wolnej chwili tematy innych hrabstw. Kazde konczylo tak samo, jedna strona nie umiała rywalizować, wygrywala bramy brudnymi metodami, jedne, drugie... az serwer umierał. I S40 tez umrze w tym tempie i w ten sposob.


    Widzisz, ja w zyciu dochodze do wszystkiego uczciwie. Zatrudniam teraz parenaście osób, mam sporo klientów i mogę o sobie powiedzieć, że nigdy nikogo nie oszukałem. Pracownicy mają pierwszeństwo nawet przed moją wypłatą, klienta nigdy nie oskubałem, nie wygenerowałem mu kosztów z dupy, nie zawyżyłem faktury. I w BFa gram tak samo.


    Pierwsze bramy przegralismy kiedy pseudoliderem był Sega. Od razu po tym pogratulowałem Gryzakowi. Wygraliście uczciwie, walczyliście i udało się wam mimo gorszej sytuacji (bo przewaga lvli była po naszej stronie). Po co było to psuć? Czy zdobycie tych bram teraz było takie ważne?


    Gdybym był waszego pokroju, kazalbym pracownikom pozakładać konta, zrobiliby 6 klanów i blokowali ostatniego stempla do końca świata, a że mam ludzi w azji to nawet jakbyscie sie na noc mobilizowali to byscie nie dali rady. Ale to nie w moim stylu.


    I w sumie tyle. U nas panuje zniechęcenie, bo rywale grają nieczysto i w zasadzie po co grać z oszustami?

  • ja w zyciu kieruje sie 3 zasadami wyniesionymi z domu

    Rób zawsze tak zeby nikt przez ciebie nie płakał

    pokorne ciele dwie matki sie a bystre ani jednej

    jak cos robisz rób to na 100% jezeli nie to inaczej niema to sensu

    tyle odemnie niemam zamiaru całkiem nocy sobie psuc

    błendy w pisowni jezeli mi chce ktos wytknac to akurat niejestem poliglotom

    a bramy otworzyłem obiecałem dotrzymałem i tylko z tego jestem zadowolony

    piszesz ze serwery umieraja przez taka gre ja powiem ze wysłałem 40 zaproszen na otwarcie i 4 osoby moze przyszły pare osób odpisało cytuje dlaczego nas zapraszasz jezeli wam niepomoglismy w robieniu piek itd

    dlaczego bo po to brałem udział w tych wojnach pisałem esy ze jest wojna i mobilizowałem z gryzakiem wszystkich ty mi piszesz ze ja nic nieznacze ok pochwalam popieram tylko ostatnie 2 wasze wojny na mnie sie skonczyły znam wasza wartosc i was nieobrazałem od poczatku jak to MEDI was podpuszczał czekałem cierpliwie az mina 4 tygodnie od załozenia akademi a czy ktos gra czy niegra czy ma 1 lvl czy 200 akurat dlamnie sie nieliczy owszem mam 43 osoby na 6s w 2 klanach wilczych czy poprosiłem zeby ktos zrobił konto gerald i ciri moze tak ale to czysta gra pisze esa i sa grac niemusza maja tylko pieczatki robic ale ta moja podróbka to juz porazka jakas niemozna sie podszywac pod kogos to mój login i ja go od 14 lat uzywam i jezeli nie ty a i tak mysle ze to ty no i nic na to nieporadzisz podróba pojawiła sie jak zaczełem z toba wygrywac a jak sie myle to ktos komu ja niepasuje to zrobił

    o przyjeciu do klanu tego podszywacza dowiedziałem sie z tad bo ty napisałes ze to moje multi i odrazu zaczełem akcje skonczyło sie wywaleniem goscia a wszystkie wiadomosci co napisał a sporo napisał pujda do suportu niech usuna ta podrube jak ktos chce mnie nasladowac podrabiac to powinien mnie o zdanie zapytac czy moze mojej nazwy uzyc i tak bym niepozwolił ale tak sobie pisze

  • A jeśli chodzi o tą wojnę po 23 to była dlatego że byliśmy nasferowani i nie chcieliśmy żeby zgasły a po za tym zrobiliśmy ja po 12h od poprzedniej, szybciej się nie dało, mieliśmy czekać do rana aż nam sfery zgasną?i tak byliście bez szans

  • Proszę wszystkie podejrzenia o multikonta zgłaszać na Support, dyskusję nie służą do tego żeby się wzajemnie prowokować do zbędnych przepychanek słownych.

  • Proszę wszystkie podejrzenia o multikonta zgłaszać na Support, dyskusję nie służą do tego żeby się wzajemnie prowokować do zbędnych przepychanek słownych.

    Przeciez i tak nikt z tym nic nie zrobi, bo wyjdzie ze wilk na 1 lvlu bez statow i walk jest z innego IP. Bo przeciez kazdy klan daje nowemu kontu lidera w klanie ;)