ETKİNLİK YETERSİZLİĞİ

• Bu tarz konularda hep böyle açıklama yaparsınız umarım. Boştan yere sizlere de laf söylememiş oluruz..

Düzgün bir şekilde bana sorduğunuz ben her zaman size cevap verebilirim. Ama normal şartlar altında da başka birine bu şekilde konuşma hakkı vermemektedir. Sorunlar konuşularak çözülür. Yeter ki iste.

r1BWB1.png

• Sayin Orpheus dikkatini çekerim fakat yabancı serverin daha fazla bizim türk serverlerin etkinlikleri daha az ama burda emek veriyoruz :/

Burada ki çelişkili bir cümle gibi geldi bana anladığım gibi cevap veriyorum. Şirket tarafından yapılan etkinlikler herkese eşit şekilde yapılmaktadır. Yöneticilerin yani bizim yaptığımız etkinlikler tamamen kendi tasarrufumuzda yapılmaktadır. Demek ki onlar daha zengin :)

Online oyun oynarken hep seninde dediğin gibi herkes cevabı net emek veriyoruz. Aslında biz sizlerin oyun oynayabilmenizi için çalışarak bir emek veriyoruz. Evet kazanan var mı? -Evet var. Ama bu biz değiliz biz sadece aracıyız. Asıl emeği biz veriyoruz. Kendimi sizlerin yerine koyduğumda ki zamanında bende sizin gibi online oyun oynuyordum. Ama sizin gibi düşünmüyordum. Boş vaktimi hobi niyetine oyun oynayarak geçiriyordum. Kaldı ki halen arada farklı oynadığım oyunlar var zevk almak ve vakit geçirmek için oynuyorum. Bir emek vermiyorum aslında boş vaktimi bu tip oyunlar oynayarak yararlı olabileceğim yerler varken zaman kaybediyorum. :)

Velhasıl emin olun burada bizim kimseye kastımız yok size sadece gönüllü bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Karşılıklı bir şekilde birbirimize saygıyı kaybetmeyelim. Kalan her şeye bir çözüm bulunur.

r1BWB1.png

• Tüm etkinliklerden önce botlçuların tepsit edilmesi gerekiyor. Ben oyun açıklarını videolayarak ve botçuları tespit edip ticketlar atarak bildirdim ama hiç bir türlü o şahıslara ve göndermiş olduğum açıklara bir işlem yapılmadı. Dimensions ailesi olarak kanal bile açıkt sırf oyuna birilerini çekebilmek için. Yeri geldi düşmanımız oldu (kendilerince) yeri geldi en iyi klan kişilerle savaştık yeri geldi dost olduk el uzatıp yardım ettik. Beni ve bizi bilen bilir. Daima zevk için oynamış oyuna oyuncu kazandırıp aile ortamı kurmayı amaçlayıp ve bunuda çok şükür başarmışızdır. Fakat bu botçular yüzünden çekirdek kadromuz ailemiz devam edemiyor. Etkinlik için ise swler arası savaşlar ve ulusal savaşların haftalık olarak gelmesi renk katacaktır. :thumbup:

• Hassasiyetin için teşekkür ederim. NiSaNRuzGaR1 ancak oyun yöneticisi arkadaşlarım uygulama bulunurken kendi yönetici sistemlerinde bunu görmeleri gerekiyor. Ve kimi zaman bu uzun bir süreçten oluşmaktadır.

Etkinlikler için bilgilendirme de tekrarda bulunacağım. Herşey gönlünüzce olsun.

r1BWB1.png