AYYILDIZ

• oyun ve forum adminleri aralık ayının son etkinliğini formundaki etkinlik kısmında yazmamıssınız.biz yabancı forum lar dan öğreniyoruz.orda adminler oyunla ilgili tüm ydnilikleri ve etkinlikleri forumlarında yazarkdn bizim forum adminleri uyuyor.herhalde yada oyundan soğudunuz ki ilgilenme meye başladınız.bir konu açıyoruz 5 ile 6 gün sonra kilitliyorsunuz.eski den 2007 ile 2009 arasında ki forum da böyle değildi.her konuyu 1 kaç saat içinde olumlu veya olumsuz cevap yazılırdı..işininiz düzgün yapmıyorsunuz sonra kilitliyorsunuz.biz buraya oyunla ilgili yeni bilgi veya etkinlik vb nilhi varmı diye giriyoruz.ama sizim umursamaz ve ilgisizliğiniz bu forumun ve oyunun takip edenlerin sayısı 1 avuc oyuncu kaldı.böyle devam ederseniz onlarında kaybedip adminlerle takılmaya devam edersiniz. Biraz yabancı adminleri örnek alın ve çalışın bizden başka bu jadar vasat forum yok.bur daki tutumlarınız oyunu da etkiliyor ve kimse kalmadı oynuyan 9 sene sonra bileyler değişmiş gir ve facebook dan reklamını görüp girdim ama eski tadı ve eski formundan eser kalmamış çünkü eski başarılı adminler gitmiş oyun ve forum şuan 5 ile 10 kişi kalmış.artık bişeyler değişsin emek veriyoruz karşılığını istemek hakkımız..umarım bu konuyuda kilitlemessin Tsubasa ......saygılarımla......

• oyunun eski versiyonu ve eski hali şu an haline 1000 misli basar . Kitleme kardeşim ben bu oyuna emek veriyorsam kaybetmemek adina oyunculari sizlerde emek verin . Neymiş işte genel merkeze iletiyoruz demekle geçmez bu konular

• Oyunun eski takımındaki önemli insanlar ile iletişim halindeyim , onlar da düşünceli yenilikler ve yeni BiteFight versiyonları için... Ama bunu Prokrustes , Gargoyle & Kriyus veya Hopefull & Tsubasa  gibi takım çalışanlarına yüksek bir oranla bağlamayın çünkü onlar sadece gönüllü bir çalışan ve şirket ne getirirse onu idare etmeye çalışıyorlar. Etkinlik konusunda bir bilgim yok tabi ki. Ben de yakın bir zamanda Almanya'da ki şirket ile iletişim haline geçeceğim. Genel şikayetlerin farkındayım. Umarım herkesin gönlü olacak cevaplar alacağız :) İyi oyunlar.

26132A.png

• ızamNR sağol cevabın için ben 27/28/29/30 aralık da ki etkinlik duyurusu yapılmadı..ben ve benim gibi emek veren oyuncular yabancı forumdan öğrendik.bir başka sorunda bazı etkinliklerdeki yanlış cevirilerle ilgili örneğin:kabiliyetlerdeki cehennem taşı indirimini sayın adminler beceri deki taş indirimi olarak yazdılar.bizlerde onu ne anlamaz geldiğini ingiliz server e birip ordaki etkinliği türkceye çevirince anladık beceri dediği kabiliyetlerdeki taşla tümünü sıfırlamaktaki indirim olduğunu öğrendik.çeviriden cevirip yazfığında ingilizce kelime türkce de yanlış çeviriliyor.bu işi en iyi ingilizler ve almanların adminleri yapıyor her bilgiyi forum da önce den haber verilir.biz buraya oyun la ilgili etlinlik ve yeni haber almak için takılıyoruz.yanlış ceviriler bizi zorluyor...bu oyunda oynuyan oyuncu sayısı git gide azalıyor.oyun şirketi ile bu konu konuşulmalı paso yeni server açıp duracaklarına server azaltsınlar yani birleşme olsun..bunu de ordaki görevlilere para veriyoruz karşılığında kazancımız yetersiz skiller ve itemler leveller yükseldikce zorlaşıyor.bunu karşılamak için ya yüksek level 3 5 tanıdıklarına yardımlaşıp yeni nesil ietmeleri almak tdk başına zor bunun için ya hile yapczn yada yüksek level hesaplı 3 ile 5 arası tanıdık yardımı alıp itemleri düzcen.bunz bir çözüm üretilsin...

• haberdar olmak istiyorsanız forumu takip etmelisiniz ? her ülkenin yöneticileri tabiki yenir bir şey de paylaşım yapıyorlar doğru gönüllü diyorsunuz oda doğru işi gücü olan, hastalık, v.s şeyleri de düşünmeniz gerek suçlu aramayın hemen pozitif olun az

• azizcan biz o zaman gidip yabancı forumları takip edelim burasını da kapatsınlar.bilgi ve haber alamıyacaksak..bide bir sorunu 3 5 günde cevap yazıyorlar admineler bile oyunu salmışlar eski den 1 2 saatte olumlu ve olumsuz cevap gelirdi.bu öyle olursa saten oyun ve forum da yabancıların gerisinde kalırız..

• Etkinlik günleri forumda ve oyunun haberler kısmında yok geçen etkinliği oyuna girdiğimizde öğrendik

Forumdaki konular olumlu yaklaşmak yerine kitleniyor aynı konu açılmıştı daha önce

Oyuncu yok deniyor ama bunla ilgili hiçbir çalışma yok

Bakıyorum yüksek skora çoğu hileden engelli neden hileye gerek duyuyor bu insanlar düşünmek yok

Valla 10 sene oldu tekrar bi hesap açayım dedim taş aldık oynadık ama boşa sanırım

• Awcı kardeş sen hangi serverde oynuyon adminler bizleri hiç takmıyor.ne yaparsak yapalım yaptığımızla kalıyoruz...umarım dikkate alırlar...

• Reis Ben 2006 2009 larda oynuyordum bi 10 senedir oynamadım 34 de Awci isimli hesap açtım 1 ay olmadı oda başlayalı oyun eskisi gibi değil zevk almadım pek ama 35 de başlıcam 34 e de girmem artık 2 hesapla ilgilenemem

Oradaki ismim de Awcı olur gibi

• Aphelion

Closed the thread.