Η συμμαχία BALANTER άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης

• Η συμμαχία BALANTER άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης. Υπολειπόμενος χρόνος:
    05:59:56

• Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθεί ΠΔ στο PvP.: 20%
    • Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθούν ΠΔ στην Κατακόμβη.: 20%
    • Αναπλήρωση ΠΔ: +30%
    • Βασική ζημιά: -30% (σε εχθρό)
    • Υγεία: +20%
    • Πιθανότητα εύρεσης διπλάσιων θραυσμάτων όταν αναζητάς θραύσματα.: 20%
    • Πιθανότητα ευστοχίας: -30% (σε εχθρό)
    • Διαολόπετρες: 15
    • Θραύσματα: 50
    • +500% αναπλήρωση πόντων ζωής
    • +10% σε όλες τις ιδιότητες

Αναφορά μάχης Wed, 02.01.2019 - 12:56:17

5-19.png
    3
    vs. 9-14.png
    3

Νικητής: BALANTER

BALANTER κέρδισε: 197.082 Χρυσός

Η Συμμαχία BALANTER απόκτησε μια σφραγίδα.

Ζηλοφθονία

Βασική ζημιά: -5% (σε εχθρό)

Σημαία

Η Συμμαχία BALANTER λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Λιονταριού.

Η σημαία καταστράφηκε για 250 res2.gif.

Σημαία του Λιονταριού

Δύναμη: +10

Εμφάνιση πεδίου μάχης

Γύρος 1 2 3 4

Mare Nostrum Empire

101.gif
    Fearless
    Επίπεδο: 986
    Ύπαρξις: 794.530
    110.gif
    PISTOLAS
    Επίπεδο: 951
    Ύπαρξις: 0
    111.gif
    jamal
    Επίπεδο: 1101
    Ύπαρξις: 1.186.746

211.gif
    titan
    Επίπεδο: 904
    Ύπαρξις: 244.131
    210.gif
    vrikofonias
    Επίπεδο: 340
    201.gif
    immortalbite
    Επίπεδο: 1090
    Ύπαρξις: 1.677.000

BALANTER

Λεπτομέρειες γύρων μάχης

iconplus.pngΓύρος 1

Νικητής: jamal Αναφορά μάχης
    Νικητής: titan Αναφορά μάχης
    Εμφάνιση πεδίου μάχης

iconplus.pngΓύρος 2

Νικητής: Fearless Αναφορά μάχης
    Εμφάνιση πεδίου μάχης

iconplus.pngΓύρος 3

Νικητής: immortalbite Αναφορά μάχης
    Εμφάνιση πεδίου μάχης

iconplus.pngΓύρος 4

Αναφορά μάχης Wed, 02.01.2019 - 20:56:53

5-19.png
    3
    vs. 9-14.png
    3

Νικητής: BALANTER

BALANTER κέρδισε: 284.274 Χρυσός

Εμφάνιση πεδίου μάχης

Γύρος 1 2

Mare Nostrum Empire

101.gif
    Fearless
    Επίπεδο: 986
    Ύπαρξις: 894.940
    111.gif
    jamal
    Επίπεδο: 1101
    Ύπαρξις: 610.755
    110.gif
    PISTOLAS
    Επίπεδο: 952

210.gif
    rezazade
    Επίπεδο: 810
    211.gif
    DrizztDoUrden
    Επίπεδο: 957
    Ύπαρξις: 1.233.171
    201.gif
    immortalbite
    Επίπεδο: 1091
    Ύπαρξις: 1.457.960

BALANTER

τα λόγια είναι περιττά πλέον..το πρώτο άνοιγμα πυλών στον server 19 είναι γεγονός..μοιράσαμε άπλετο ξύλο k θα συνεχίσουμε έτσι..συγχαρητήρια στην συμμαχία χάος k στην συμμαχία μου..μοιράζουμε πόνο σε αυτούς που το αξίζουνε k διασκεδάζουμε κιόλας ;) το ποιος έχει την καλύτερη συμμαχία είναι πλέον γεγονός k καλύτερα να το αποδεχτείτε πια εσείς η vriki..πλέον είσαστε ένα τεράστιο μηδενικό.

jamal = νικολάκης - αποτυχημένος αεκτζής... πολλά λόγια είπες k εσύ k τα φιλαράκια σου..k όσο για τον πόλεμο που κέρδισες την πρώτη φορα που ήρθες ήθελα k πήρες την σφραγίδα αλλιώς k εκεί πορτοκαλά θα έπινες όπως την ήπιες τριπλή σήμερα 2 φορες από εμενα k 1 από χάος..βγήκες πριν μέρες k χαιρόσουνα με τον πόλεμο που έβαλες σε 7 ari ταμπλό στην χάος k κέρδισες με 7 άτομα ενώ αυτήν δεν είχανε το δυναμικό με 7 ada k ούτε βεβαια το lvl...σήμερα σου κάνανε αυτοί επίθεση σε 3 ada k την ήπιες την πορτοκαλάδα σου καλή όμως.από εμενα δεν το συζητώ k μην έχεις παράπονο 2 φορες σε κεράσα μια πορτοκαλάδα k μια λεμονάδα ;) k μικρούλη νικολάκη ενημέρωσε την συμμαχία σου ότι μιας k σένα post ανέφερες κάτι μπανάνες σου λέω το εξής..οποτε κατέβετε κρήτη έχω το χωράφι μου k έχω μέσα κάμποσα δέντρα με πορτοκαλια λεμονια μανταρίνια k olla αυτά μπορείτε να έρθετε να σας κάνω χυμούς να τους πιείτε έτσι τσάμπα από εμενα..σε όλοι την συμμαχία σου υπολόγισε ότι αντιστοιχούνε επί 3 τα φρούτα που έχω..με τις υγιές σας "ψεφτοβρικι" k ο στρατηγός ήρθε νικολάκη k σε σάπισε στο ξύλο αν είδες xaxaxaxaxaxaxa

ΥΓ1 εσύ "βρικοφιλε" ανούβη κάτι είπες για το 2040? η νομίζω...μάντεψε όμως ποιος δεν θα δει piles τελικά μέχρι το 2040..πάντως όχι εγώ..k εγώ λέω ότι εσύ θα κανεις πολλά χρονια να δεις piles στον server αυτόν..

ΥΓ2 ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΜΕ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΠΡΑΤΤΩ . ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΩΦΑΝΤΙΚΕΣ

ΜΕ ΑΓΑΠΗ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ...

ΥΓ3 fearles πολλά λόγια είπες k εσύ k το ποιος τρώει τις φάπες που έλεγες το είδαμε όλοι μας καθαρά..οποτε pies k εσύ την πορτοκαλάδα σου σαν καλός "βρικος" k άντε κάτσε στα αβγά σου λέω εγώ..

ΥΓ4 k πάλι bravo k στις 2 συμμαχίες προχωράμε γερά k πάμε για το επόμενο άνοιγμα..εσείς η υπόλοιποι με τις υγειές σας k καλόπιοτες η πορτοκαλάδες που σας μοιράζουμε xaxaxaxaxa k νικολάκη έχεις δίκιο σε αυτό όντως η σφραγίδες ανήκουνε μονο στις δυνατές συμμαχίες ;) :evil::saint:<38o

Edited 2 times, last by HARIS.BITE ().

• καλησπερα και χρονια πολλα,καλη χρονια να εχουμε.μπραβο σε ολα τα παιδια,που ασχοληθηκαμε με τις σφραγιδες κι αποδειξαμε αυτο που λενε οι αντιπαλοι μας οτι οι σφραγιδες ανηκουν σε δυνατες συμμαχιες.μπραβο στον χαρη,που μονος του πηρε πολεμο ,τον υποτιμησαν δυστηχως και μας χαρισαν μια σφραγιδα ξεκουραστα.τωρα τα σχολια καποιων περι στρατηγων,επιστημονων κ.λ.π. τα προσπερνω,γιατι μιλουν οι πραξεις.καλες μαχες να εχουμε.

• Χαρουλη αποτυχημενε παικτη εσυ και ο στρατηγός εισαι τοσο αποτυχημενος που εχεις τα μουτρα να βγαινεις να μιλας για συμμαχιες ενω ποτε δεν ήσουν πανω απο 6ατομα για να μην σε βρω 7αρι ταμπλο. Πρωτον αυτο. Δευτερον εν ετη 2019 και υστερα απο 1 χρονο περιπου παιχνιδιού εκανες τ πρωτο σ ανοιγμα. Μπραβοοοοοοοοοοο. Με τρεις πολεμους που στον εναν βαλατε σφαιρα μεχρι τα αυτια κ μεις καμια ανοιξατε πυλες. Τεσπα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου σε κατι εκφράσεις του στυλ αποτυχημενε αεκτζη και τις μαλακ*** σου γιατι κατι γατακια σαν εσενα τα τρωω για πρωινο . Οσο για σενα Αιμοσταγη ακομα για καφε περιμενω να παμε. Φιλακια παιχταραδες μου

Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας

Έχετε μια προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• συγγνώμη που δεν ήξερα ότι η σφαίρες είναι μονο δικό σας προνόμιο αυτό axxaxaax είσαι τραγικός όμως λέμε...για να θυμηθούμε ποιος έδιωχνε συνεχεια κόσμο k ήτανε πάντα με 5 άτομα για να μην του βάζουμε παλιά πιο μεγάλο επίπεδο εσύ..οποτε μην βγαίνεις τώρα k λες ότι θέλεις..k όπως είδες στον τελευταίο πόλεμο που ήρθατε k με άδεια χερια ούτε με είδες..k ειλικρινά δεν ξέρω τι pines ραί σι νίκο αλλα ότι k να είναι σε πειράζει πολύ όμως..ποιος έκανε άνοιγμα μετά από ένα χρόνο?πας καλά η δεν θυμάσαι ποτε κάναμε το τελευταίο άνοιγμα εμείς..ψάξε λίγο γιατί από το πολύ το ξύλο mpountaliasate k δεν ξέρετε τι λέτε..k ο GENERAL μίλησε k λάλησε πάνω σας περαστικά σας νικολάκη ;) :*8o<3:D

• ποτε εγινες στρατηγος χαρη ? θυμασαι στον s5 παλια την κλαψα που εριχνες απο τις φαπες που ετρωγε η συμμαχια σου ? μας φωναζες να ερθουμε για βοηθεια καθε τρις και λιγο καλο θα ηταν να μη σου πω πως σε λεγαμε τοτε ! και επειδη ειμαι στη συμμαχια του ανουβη οτι λες για αυτον ειναι τουλαχιστον γελοια !

• μπα εμφανίστηκες k εσύ..στον server 5 εγώ προσωπικά δεν είχα καμια συμμαχία δίκια μου..k εκεί ήταν που είχα ξεκινήσει το 2008 .. άλλο τότε παιχταρά k εσύ k άλλο το τώρα..k όσο για τον "βρικοφιλο" το φίλο που έχεις το τι έκανε k πως είδαμε τόσα άτομα ότι όντως είναι "βρικοφιλος" αστο να το κρίνουμε εμείς..εσύ παίζε με τον φίλο σου τον "βρικο" φίλο k "ξεκουτουλα" από εμάς..

k καλο είναι καλιγούλα μιας k κοιμάσαι ολόρθος όμως να ρωτάς τον "βρικο" φίλο σου ποιον εννοούνε στρατηγό..k δεν εννοούνε εμενα..ali φορα να μαθαίνεις πρώτα k μετά να μιλάς..k εγώ συμμαχία είχα στον server 13 που εκεί έκανα "κουμαντο καθαρα" ένα ολόκληρο server k το θυμούνται πολύ αυτό..οποτε κάτσε μεγάλε παιχταρά k εσύ στα αβγουλάκια σου..k αφού είσαι k κολλητός με τον "βρικο" φίλο πες του να σου δόση ένα χαρακτήρα στον server 19 να σε δούμε τι κανεις τώρα προ k εσύ..μα ανενεργούς λύκους έχει ο "βρικοφιλος" σου..

k επειδή το πηγες πολύ μακρινά μάθε k εσύ αυτό..όταν εγώ μικρούλη έκανα χτύπημα k πήρα πάνω από 12.5 εκατομμύρια gold k μέχρι στιγμής δεν το έχει περάσει κανεις στην ελλάδα αυτό ame να κανεις το ίδιο η έστω κάτι αξιόλογο k μετά βγαίνειςk εσύ να υποστηρίζεις τον "βρικο" φίλο σου..k μην ξεχνάς τότε στον server 5 ήμουν από τα άτομα που παίζανε χωρίς πέτρες .. ενώ εσύ έδινες αβέρτα κουβέρτα τα λεφτά τότε ..

k μάθε να ασχολείσαι παιδάκι στον server που παίζεις γιατί από δικηγόρους έχουμε πήξη εδώ..k πες στον "βρικο" φίλο σου ότι k αυτός k ο γιος του piles δεν βλέπουνε ποτε όμως..

k άμα σε καίει τόσο το "βρικοφιλαρακι" σου ame κανε παίχτη στον 19 να σε δούμε τι λες τώρα που βγήκες να μας πεις μια ιστορία του 2008 .. :*:*8o8o

• Λυπάμαι που θα χρειαστεί να κάνω την "κακιά" της υπόθεσης.. αλλά αν δεν σταματήσετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις, θα καταλογιστούν κ οι ανάλογες προειδοποιήσεις

Δε χρειάζετε να ξεφύγει το θέμα..

10802olkt1.png

• big bad wulf και ειμαι στον 19 για δωσε τωρα και τις αποδειξεις για πολαπλους λογαριασμους οπως προειπες μεγαλε ! και στον 5 ουτε μια πετρα δεν εβαλα και συμμαχια ειχες,......

• τον φίλο σου να ρωτάς αν έχουνε παίχτες k όχι εμενα..αυτός ξέρει..k αν εσύ έπαιζες με το όνομα καλιγούλας στον server 5 k εγώ είχα k δικη μου συμμαχία ok ότι πεις..εγώ ξεκίνησα στον server 3 έπαιξα στον 5 για μικρό διάστημα k μετά μπήκα στον 13..οποτε καλιγούλα η big bud wolf η όπως σε λένε κοίτα τα χαλια του φίλου σου k μετά βγαίνε να μιλάς..μονο με τον προδότη που όταν ξεκίνησε ο server ο "παρτακιας" έπαιρνε μονο οίκο k πούλησε μια ολόκληρη συμμαχία για το εγώ του k τον οίκο..οποτε μην μας πρήζεις άλλο για τον κλάψα τον φίλο σου..όταν θέλει κάτι να βγαίνει να το λέει k να μην στέλνει δικηγόρους..k όπως είπες αν εγώ τότε ήμουν στον server 5 για την φάπα εσύ στον 19 τι είσαι που δεν φαίνεσαι καν? ούτε να βοηθήσεις σε piles μπορείς ούτε σε πολέμους k γενικά είσαι "ανιπαρτκος"..οποτε όταν εσύ ο 357 lvl μπορείς να με κοντράρεις εμενα k μπορείς να βοηθήσεις k την συμμαχία σου σε πολέμους με βρύκους η λύκους "βγες" πάλι να μιλήσεις..k θα σε παρακαλέσω πολύ δικηγόρε του "βρικο" φίλου να μην ξανασχολιάσεις κάτι άλλο εκτος k αν θέλεις να μας δόσεις συγχαρητήρια που ανοίξαμε piles ενώ εσείς δεν θα δείτε ποτε όμως με τον ανούβη παρέα...k αυτό θα το δεις k εσύ στο μέλλον...με το που έφυγε ο προδότης είδαμε piles όπως είδες k εσύ..όσο ασχολιότανε k έκανε ο "ανουβις" ότι ήθελε μονο αυτός έπαιρνε οίκο k δεν τον ένοιαζε τίποτα όμως..οποτε συνέχισε k εσύ την κλάψα παρέα μαζί του..k οποτε θέλετε μικρά γατάκια εδώ είμαστε k σας περιμένουμε k σε πολέμους..αλλα τι λέω τώρα ο άλλος θέλει k αυτόν τον μηνα να προσπαθήσει για οίκο alla min φάει πέστου τον περιμένει ο οβελίξ στην γωνια ;) άντε για k αλλα άσχετα μηνύματα παρακαλώ όχι..αν θέλεις κουβεντούλα περί αυτού του θέμα τος stile pm εγώ δεν έχω κανένα θέμα να μιλήσουμε k να δούμε τι σου έχει πει ο "ανουβις" k πως είναι τα πράγματα..γιατί ο φίλος σου ο κωλοτούμπας μια χαρά τα λέει όπως τον συμφέρει αυτόν πάντα..