Rozmowy ogólne o BF














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Anty skąd ty ciach mi tyle kont znalazłes przedstaw sie mordeczko to ile mam tych kont bo juz sie pogubiłem

    podaj nick z gry i moze jak zajdzie potrzeba to zmienie rase i poczekam na ciebie bo z tego co piszesz to jakims cienkim kontem grasz jak ci tak mój lvl przeszkadza a co do kont to mam na 6s dwanascie kont na s24 tez sporo na 15s mam 4 na greckim mam 2 konta na ruskim tez 2

    i co ty sie tak moja praca przejmujesz szlachta niepracuje

    tak to zawsze jest ciach zawsze nazeka ze jest zle

    //usunęłam lekkie obrazy

    Aszti

  • Oj ciach skąd ty masz tak liczną rodzinę? Dlaczego naiwny support się na to nabiera? czemu nikt nie złożył wyjaśnień w tej sprawie? kolesia co przesiaduje na wielu kontach na s40? w tym ostatnio na koncie Adrian ponoć jego syn hehe czy szanowny support w końcu odniesie się do tej kompromitacji? Co ty na to Dagusia? masz odwagę aby odpisać? Ja mam przynajmniej "Duzego" w przeciwieństwie do ciebie malutki. :D mam ci podać nick? adres też chcesz wojtku?

    //usunęłam lekką obraze Aszti

  • ciach jak grac nie umiesz to nie graj siedzenie w dc nic nie daje lvl tam nie leci ewentualnie troszke pk dostaniesz a pa trzeba umiec wykorzystac ty mi multikonta wymawiasz jak bys był operatorem to wiedziałbys ze te konta co podałes loguja sie w róznych miastach i krajach ja raczej na wycieczki codziennie niejezdze smieszny jestes ale nieważne czy mnie lubisz nieważne czy mnie znasz i nieważne zupełnie jaki kolor skóry masz ja poprostu zawsze robie i bede robił to co chce naprawde mało mnie obchodzi ze nie lubisz mnie

    ciach zawsze płacza i nic im nie pasuje gracie po tyle lat a gry nie rozumiecie dzieci facebocka hehe

    //usunęłam lekką obrazę

    Aszti

  • Aha czyli masz modem w jakieś sieci? zgaduje że w Plusie ewentualnie t-mobile bo mają dużo zmiennych ip nie koniecznie w Polsce. Więc jeśli myślisz że w tym temacie mnie pokonasz to jesteś śmieszny. Nie zniosę oszustwa i nie zniosę oszustwa na który zezwala administracja gry, nie świadomie! czy nie? ale to jednak oszustwo z dwóch stron. Za dużo botów chłopcze używasz za to też powinien być ban.

  • Zostało zgłłszone i zapewnie zbagatelizowane po przez normalną formułkę ale dopisałem więcej dowodów na temat multikonciarza tego że support zezwala na to oszustwo.

  • Aha czyli masz modem w jakieś sieci? zgaduje że w Plusie ewentualnie t-mobile bo mają dużo zmiennych ip nie koniecznie w Polsce. Więc jeśli myślisz że w tym temacie mnie pokonasz to jesteś śmieszny. Nie zniosę oszustwa i nie zniosę oszustwa na który zezwala administracja gry, nie świadomie! czy nie? ale to jednak oszustwo z dwóch stron. Za dużo botów chłopcze używasz za to też powinien być ban.

    To może ja zadam odwrotne pytanie z czystej ciekawosci, który operator oferuje tylko i wyłacznie stały adres IP?! Taka usługa tego co wiem z sieci komorkowej nie istnieje, a w stacjonarnych "troche" kosztuje....

  • To może ja zadam odwrotne pytanie z czystej ciekawosci, który operator oferuje tylko i wyłacznie stały adres IP?! Taka usługa tego co wiem z sieci komorkowej nie istnieje, a w stacjonarnych "troche" kosztuje....

    Stały albo prawie stały oferuje PLAY, oni tam mają ograniczoną zmienność ip, najwięcej zmiennych ip ma Plus. Później Orange a na 3 miejscu t-mobile, na czwartym właśnie PLAY, ale to prawie to samo co t-mobile. Więc można to podpiąć pod jedno. Ja biorę najdroższą wersje 99,99 ale to dla firm, lub osób które potrzebują LTE. Reszta sieci jest dość słaba i lepiej ich unikać, bo zazwyczaj brak zasięgu a net się wykańcza w dość szybkim tempie np. po 3 dniach od użytkowana. Stacjonarnych nie używam bo nie ma to sensu nie można tego przenosić ani do wifi nie wsadzisz.

  • Czy administracja ma zamiar zrobić coś z plagą prób wyłudzania haseł za pomocą dziwnych stron internetowych? Na forum podróbka konta Arta (na szczęście JUŻ zbanowana) w grze konta takie jak to, mimo zaraportowania nadal wiszą sobie jak gdyby nigdy nic- https://s42-pl.bitefight.gameforge.com/profile/player/15851


    Oczywiście brak działania teamu nie usprawiedliwia ludzi, którzy dali się na to nabrać i właśnie walczą o przywrócenie postaci.

    Jednak chciałbym usłyszeć co w obecnej sytuacji ma do powiedzenia team forum jak i gry i czy zamierzają poczynić jakiekolwiek kroki, aby chociaż powiadomić graczy o tym co się dzieje i jak należy postępować w sytuacji, gdy otrzyma się taką podejrzaną wiadomość.

  • Szczerze to nie rozumiem działań osób z tzw. Supportu. Wyprowadźcie mnie z błędu, ale podobno macie być wsparciem dla graczy. Dlaczego podobno?

    Bo słyszę, że lider klanu na s40 dostał 14 dni bana za wulgaryzmy osoby, która w nieuczciwy sposób weszła do klanu i go rozwaliła. Czyli tzw. Wsparcie podwójnie karze gracza za nie swoje działania. Wytłumaczcie mi gdzie tutaj jesteście wsparciem?

  • A ja myślałem ,że teorii spiskowych Sekielskiego i Wołoszańskiego nic nie przebije8)

    A powracając do tematu dziwnych stron za 100 PK,napisałem ,że tak frajerskiej próby wyłudzenia danych dawno nie widziałem ,post został usunięty,niby czemu ? Koleżanki nie potrafią nic napisać konstruktywnie ,to widać,ale chyba jesteście trochę starsze niż gimby ,których cieszy robienie kolorowych szlaczków i mazanie gumką ?

    Through action,a man becomes a hero.

    Through death,a hero becomes a legend.

    Through time,a legend becomes a Myth.

    And by learning from the Myth,a man takes action.


    None Shall Live


    https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM

    Edited once, last by Venom ().

  • Robimy co w naszej mocy, by zaprzestać rozpowszechniania się linków referencyjnych. Proszę zgłaszać w grze i na forum wszystkie wiadomości z tym linkiem, ułatwi to blokadę tych kont. Bardzo proszę o nie klikanie w żaden podejrzany link, prowadzi to do kradzieży konta i przedmiotów w grze. Proszę również o zaprzestanie rozgłaszania fałszywych informacji o multikontach związanych z osobami z Teamu.

    zl6pPYR.jpg




    Laters, baby! ♡

  • Co do sprawy próby wyłudzenia danych ,strona - pułapka jest przygotowana fachowo a to oznacza ,że ktoś się również zabezpieczył aby go tak łatwo nie zlokalizować ,no niestety jest w błędzie ,próba wyłudzenia hasła do emaila a zapewne w dalszej części haseł do kont bankowych to już nie jest psocenie w necie za którego można dostać bana w grze,to już jest oszustwo dokonane za pomocą systemu informatycznego a to już jest ścigane i zgodnie z art.287 KK podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat , to takie info dla osoby ,która się tak ładnie zabawia a zapewne czyta posty na forum.

    Through action,a man becomes a hero.

    Through death,a hero becomes a legend.

    Through time,a legend becomes a Myth.

    And by learning from the Myth,a man takes action.


    None Shall Live


    https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM

  • strona - pułapka jest przygotowana fachowo

    Na szczęście jedyny minus owej strony to nazwa linku, a tak poza tym to można się dać nabrać. Szczególnie za brak działań suportu a przepraszam jest jedno ich działanie próba uciszenia sprawy tak jak w przypadku Wojtka ciekawe dlaczego?. Karzą też poszkodowanych graczy banami zamiast ich przepraszać za swoje słabe działanie na szkodę graczy poszkodowanych jak w przypadku Fidzio. Za przeproszeniem malenka ale co to ma być za powiadomienie graczy? Jednym postem? co myślisz ze ludzie wchodzą na forum? aby przeczytać jeden post.?



    Wycięłam spam //Malenka

    Edited once, last by Anty ().

  • Szczerze to nie rozumiem działań osób z tzw. Supportu. Wyprowadźcie mnie z błędu, ale podobno macie być wsparciem dla graczy. Dlaczego podobno?

    Bo słyszę, że lider klanu na s40 dostał 14 dni bana za wulgaryzmy osoby, która w nieuczciwy sposób weszła do klanu i go rozwaliła. Czyli tzw. Wsparcie podwójnie karze gracza za nie swoje działania. Wytłumaczcie mi gdzie tutaj jesteście wsparciem?

    Gdyby lider nie używał wulgaryzmów to bana by nie było. Następnym razem niech pamięta, że obowiązuje pewien regulamin.


    Dla mnie to jest nie do pomyślenia, żeby dawać się nabrać w tak prosty sposób, przyjmując podróbki do klanów, nie zauważając drobnej zmiany w nicku i nadawanie temu kontu rangi admina. Ten błąd zalicza się do tej samej kategorii co udostępnianie komuś danych do swojego konta. I to jeszcze żeby nie być jakkolwiek uczulonym na to, ze i tak na H40 panoszył się pewien "gracz", który specjalizował się w podszywaniu pod innych. Zauważyłem że ta sytuacja ma miejsce też na innych serwerach. Można tylko uczulać graczy na takie incydenty.

    i2N3Nlp.jpg



    exbMiDhg9.png

  • Ludzie Wy się jeszcze nabieracie na takie coś. U mnie w klanie tez 2 osoby dostały takie wiadomosci. Od razu wiadomo że to wyłudzenie. I do tego niby że Art pisze wiadomościach prywatnych w grze.

    63bea34fdb2981ec.jpg