Rozmowy ogólne o BF


Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


 • Ja tak trochę z innej beczki, żeby nie zakładać nowego tematu.


  Macie jakieś sposoby, żeby odpalać wojnę z smartfona ?

  Na moim Xiaomi Redmi Note 4 mogę odpalać wojny z oryginalnej przeglądarki androidowej. Po wpisaniu tagu klanu zatwierdzam "enterem" i odpala się opcja wyboru wielkości pola walki :)


  Edit. Sprawdziłem też na starszym modelu Xiaomi i również wojnę wypowiedziałem.

 • Co do smartfona nie oszukuj na multikontach tylko graj uczciwie.

  Nie każdy siedzi w domu cały dzień, są ludzie co czasami wychodzą gdzieś i fajnie gdyby na smartfonie były wszystkie opcje dostępne w grze.

  Nie dziwie się, że to forum jest puste skoro człowiek chce się po prostu o coś zapytać i już go się oskarża o multikonta. Jak Ci to polskie forum nie odpowiada to w ogóle nie siedź na nim, nikt Cie tu nie trzyma. Chcesz się dowiadywać o eventach ? to zaglądaj na zagraniczne fora, oni zazwyczaj mają takie same eventy jak my.

  Więc jednak się da, będę musiał popróbować z innymi przeglądarkami. Dzięki :)

 • A w czym jest problem w tym wypowiadaniem wojny? Bo ja nigdy nie miałem problemu z tym.. dobrze by było też wiedzieć jaki telefon, przegladarka, system..


  EDIT:

  sorki, nie widziałem ostatnich postów jak odpowiadałem :)

 • Chyba na większości telefonach jest ten problem. Nie widzi danego klanu z którym chcę wojnę ( nie odświeża strony po wpisaniu nazwy ? ).

  Z resztą na komputerze też można tego doświadczyć jeśli zrobimy kopiuj/wklej nazwę klanu (trzeba wpisywać ręcznie)

 • Witam,czy istnieje szansa aby Turniej Ras powrócił do gry ?czy mogłoby tak być ,że podliczenie z wszystkich serwerów liczy się do końcowego wyniku ? Bo zliczanie wyników z 4 serwerów jak było poprzednio przy tej frekwencji to faktycznie nie ma większego sensu.

  Niestety nie ma możliwości tworzyć już więcej konkursów z nagrodami na forum tym bardziej, że nie możemy nadawać innych rang niż domyślne. Mamy dwie rozgrywki na miesiąc. Lepszy rydz niż nic. :)

  zl6pPYR.jpg


  B00Dzfh.png & MaW9TB0.png  Laters, baby! ♡

 • U mnie na telefonie Sony też nie mogę wypowiedzieć wojny czy to na chrome czy na oryginalnej przeglądarce od Sony, spacja też nie pomaga.

 • Jestem już po paru próbach i dalej nie da się wypowiedzieć wojny.

  Pobrałem wiele przeglądarek.

  Próbowałem różnych telefonow.

  Bawiłem się w różne ustawienia.


  Czekam na jakieś pomysły


  EDIT:

  Firefox na androida działa, problem rozwiązany.

  Edited once, last by MulaN ().

 • Spróbuj przeglądarki Puffin Browser ,co prawda jest dziadowska np.pod względem zasranych reklam ale kompresuje strony przed załadowaniem,czyli radzi sobie dobrze między innym z grafiką lepiej niż inne przeglądarki.

  "A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

  Edited once, last by Venom ().

 • Ponownie dziękujemy za informacje o trwającym evencie, niezawodny i niezastąpiony teamie...:thumbdown:

  Dobrze, że jesteście...

  Brak słów...:thumbdown:


  :)Dzięki za wszystko, Pradawni Bogowie:)

 • To, jaka informacja ma się pojawić też zależy od GF :) Zobacz na inne społeczności ... Tam też albo nie ma jeszcze informacji o evencie, albo jest taka sama, jaką zamieściła Dagusia.


  Proszę o wyrozumiałość :) wiele rzeczy nie zależy od nas, a krytyka trafia pod naszym adresem.

  i2N3Nlp.jpg  exbMiDhg9.png

 • Informacja, jak widzę, właśnie się pojawiła.

  Szkoda tylko, że niepełna :/

  Przekazałam informację zgodnie z wytycznymi. Moim zadaniem jest jedynie przetłumaczenie informacji do przekazania. Nie decyduję o tym co przekazuję. Nie decydują również o tym inni administratorzy żeby informacje były spójne.


  Inne rzeczy? Traktujcie jako niespodziankę. :)


  edit; literówki z kom x;

  1af6530bdbe1a.gif

 • Miałbym jedną prośbę odnośnie eventu, czy dało by radę dodać opcję "rozpakuj wszystkie prezenty", zamiast "rozpakuj prezent" mam ich kilkaset, klikanie po jednym zajmuje bardzo dużo czasu :) albo opcja w której można wybierać ilość prezentów do otworzenia 10, 20 czy 50 :).


  Miło by było gdyby dało zrobić się coś podobnego w grocie, klikanie po 1 jest męczące, fajnie by było opcja z ilością wyboru ataków, chociaż po 10 :).

 • Taka opcja jest w innej grze w którą gram,w posiadłości jest budynek w którym raz na dobę można zaatakować 5 mobów za free,natomiast zlanie 10 na raz jest możliwe po opłacie 1 diamentu np. jak tutaj 1 PK.

  "A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

 • A ja jeszcze podrążę temat z Turniejem Ras,skoro dodatkowe konkursy nie wchodzą w grę to może zastąpić te nieszczęsne kręgle i nawet turniej BF Champion,Turniejem Ras i nie chodzi tu o nagrody ,sam tytuł może być ogłoszony w nowym dziale na forum i wszystko,wystarczy spojrzeć na frekwencje w tych dwóch konkursach i można dojść do wniosku,że to niewypały.

  Dagusia,inne rzeczy traktować jako niespodziankę ? niespodzianki są straszne,wystarczy sobie wyobrazić głowę Giertycha w lodówce=O

  "A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

 • Za te 2 konkursy są przyznawane Piekielne Kamienie i w każdej turze są uczestnicy, czyli jednak nie są to niewypały. Organizacja Turnieju Ras nie ma już sensu, biorąc pod uwagę niewielką aktywność ludzi na forum i brak możliwości przyznawania rang użytkownikom.

  zl6pPYR.jpg


  B00Dzfh.png & MaW9TB0.png  Laters, baby! ♡