Rozmowy ogólne o BF

Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• tak jak Dagusia napisała każdy robi to co lubi ja wole puscić sobie zalukaj zobaczyć film za free i grac w bfa za pk :) i uważam ze temat z PK zamkniety iż dowiedziałem się odpowiedzi

• Ośmieszasz to się Ty pchając tyle hajsu w martwą gre

Twój portfel czy nie Twoj? Jak nie Twoj to takie uwagi zostaw dla siebie. Myslisz,że zabłysłeś?

To po co grasz ?

Bo lubie pozmuszać ludzi takich jak Ty do ładowania siana na dużą skale

Normalnie musze - buhahaha. Twoje ego buja w chmurach - myślę,że tak naprawdę masz na to taki wpływ jak na rozmnażanie się meduz. Hejt STOP!

• Teksty typu "musisz dowartościować się w grze" piszą tylko nieudacznicy ,nie radzący sobie z grą,takie info otrzymywałem sporo razy,czy ktoś płaci za PK czy nie to jego sprawa,jak ktoś myśli ,że w BF Piekielne Kamienie są drogi to niech zajrzy do innych gier,tam gdzie ja gram ruscy zażyczyli sobie opłaty premium w euro i to jest dopiero drogo w przeliczeniu na warunki polskie.

Uważam ,że mieszanie kogoś z błotem tylko za to że płaci za premium itd. ,jedzie cebulą,koniec przekazu :)

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Oczywiście że mam, skoro byłem bądź jestem w topce wszystkich serwerów starszych niż 33 (a i na tamtym był moment, że moja postać brała czynny udział w walce o bramy). Osiągnąłem to w większym stopniu poświęconym na gre czasem, a niewielkie zainteresowanie bfem jedynie mi pomagało.

Warto też wspomnieć, że przed połączeniem serwerów miałem postać top 2 starego s24.

To mam jakieś rozeznanie, czy jednak nie? Po prawie 11 latach spędzonych przy bfie przeżyłem sporo, a mimo wszystko znajdzie się ktoś, kto w szyderczy sposób będzie chciał mi wmówić że nie mam racji.

Żeby było jasne, nie mam problemu z tym, że ktoś inwestuje w kamienie żeby kupować itemy, skrzynie czy jakieś inne głupoty. Problem mam w osobach, które walą na potęge eliksiry aby osiągnąć nietykalnosc a potem mają problem do przeciwników że nie podejmują rękawicy jeśli chodzi o wojny.

PS. Gdybym chciał "zabłysnąć" to bym się brokatem posypał :)

• To nie chodzi o to czy ktoś ma doświadczenie w grze czy nie ale po co byc człowiekiem ,który źle życzy innym ? Wiem,że jesteś dobrym graczem,ja gram z przerwami od 12 lat w BF,mam konta w top ,wiele innych ,które skasowałem lub mi zbanowali,też było (mam niewyparzoną gębę jak trzeba) ,osobiście nie ładuję w tą grę już kasy bo nie widze sensu ,jeżeli przegram z graczem np.na s 15 ,który ma konto od stu lat to osobiście wali mnie to ,mógłbym nawalić wywrotkę kamorów w to konto i go dojechać ,bo każdego można w tej grze,ale po jakiego grzyba ? :)Rzadko kiedy wysmętniam się na forum ale kiedyś trzeba. Pozdrawiam Was wszystkich i wyluzujcie trochę ,bo czytając posty np. na s 36 można dojśc do wniosku ,że to nie dorośli ludzie tylko gimba z podwórka.

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• I o to chodzi, aby się dobrze bawić. A to czy ktoś pakuje pieniadze czy nie to już jego wybór. Na tym polega piekno życia, że kazdy jest inny i ma inne pomysły na wiele tematów. Ale sie nie obrazajmy, bo to nic nie zmieni. Szanujmy sie wzajemnie :) Powodzenia w grze ;)