Rozmowy ogólne o BF

Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!

• Ktoś w tej grze szwenda się jeszcze po cmentarzu ? :D

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Na speed razy 4, ma to jeszcze sens, w dwie godziny i pyk 1/10 doświadczenia do przodu. No ale by cały event oprzeć na tym to kompromitacja że strony gf, zero pomysłu by utrzymać graczy którzy jeszcze grają, wysraczylo kopiuj wklej z poprzednich lat jak to zwykle robią.

• Jest dokładnie napisane gdzie,jak i kiedy zdobyć prezenty,chociaż z drugiej strony nie każdy wali bąki w grocie ,szkoda,że za PvP nic nie ma w większości gier to jest stawiane na pierwszym miejscu.

"A co ma być, i tak będzie: słońce wzejdzie bezlitośnie nad murami umarłego miasta..."

• Takie cos dzis dostalem w prezencie czemu brak u kupca??? takiej mikstury ??

Eliksir Miłości

(Posiadana ilość: 1 przedmiot(y))

Cena (sprzedaż): 25Złoto

Siła: +10

Obrona: +10

Zwinność: +10

Wytrzymałość: +10

Charyzma: +10

Czas działania: 12:00:00

Wymagania: poziom 1

• Cześć!

Pomóżcie proszę...

Jak wygląda sytuacja z logowaniem się do BF ze smartphona lub innego komputera?

Czy trzeba to zgłosić? Jak i komu?

Nie chcę zapracować na bana a nie udało mi się znaleźć na forum konkretnej informacji na ten temat. Jeśli przegapiłem to poproszę o linka.

Będę wdzięczny za pomoc....

Pozdrawiam.

„It’s not the size of the dog in the fight, it’s the size of the fight in the dog.”

• Loguj się z czego chcesz, rób co chcesz. Tutejsza "administracja" nic nie robi z takimi rzeczami ;)

• Na wszelki wypadek wyślij zgłoszenie na System Support: http://support.bitefight.pl/index.php?lang=pl

Temat: Gra na wielu IP. Podaj hrabstwo i nick. :)

zl6pPYR.jpg

B00Dzfh.png & MaW9TB0.png

Laters, baby! ♡

• Pięknie dziękuje :)

„It’s not the size of the dog in the fight, it’s the size of the fight in the dog.”