DEADLY STRING [**D.S**] vs GiaTonVasilia [O-T-B]

• αν ησουν σε καμια συμμαχια της προκοπης με παραπανω ατομα θα επαιρνα ευχαριστως και γω μερος σε ολο αυτο! οπως οταν ετρωγες ξυλο σε 15αρη στους παμε, θυμασαι πιστευω.. αλλα οπως αρμοζει σε 3αρη πολεμο μπαινουν οι 3 δυνατοτεροι! τι να κανουμε, καποιοι παιζουν περισσοτερα χρονια και βαζουν 5-10 φραγκα παραπανω στο παιχνιδι! επισης γτ να συγκριθω μαζι σου? δλδ επειδη εσυ καθεσαι και γραφεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι πρεπει να ειμαι στα ιδια λεβελ με σενα για να σου απαντησω? τι λογικη ειναι αυτη? αλλα κι ετσι να το παμε προσεχε γτ θα μπει ο vladspiros θα διαβασει τις ασυναρτησιες που γραφεις και μπορει να θελει να συκρηθει αυτος μαζι σου και μετα πολυ φοβαμαι οτι θα αρχισεις να κατουρας καθιστος!

υ.γ. οντως καρπωνομαι προνομοια που κερδιζουν αλλοι για μενα ωστε να μπορω να συντηρω τον μικρο μου παικτη αλλα αν ηξερες απο συμμαχιες θα ηξερες οτι ολοι βοηθανε με τον τροπο τους γτ δεν ειναι μονο οι 3αρηδες πολεμοι το bite! αλλα μαντεψε ποιος ειναι πιο μαγκας, εσυ που σκας φραγκα και τρως φαπες απο τοτε που σηκωσε τελευταια φορα κουπα η παναθα στο ποδοσφαιρο (σε ποστοστο 90-95%, μη σου κλεψουμε και τις ελαχιστες νικες που εχεις κανει) ή εγω?

Έχετε μια προειδοποίηση για Trolling~ Whitedrum

• Αναφορά μάχης Tue, 17.03.2020 - 18:02:46

race1small.gifGiaTonVasilia [O.T.B]

7-5.png

Μαχητής: 3
    vs.

race2small.gifDEADLY STRING [**D.S**]

5-6.png

Μαχητής: 2

Νικητής: GiaTonVasilia

GiaTonVasilia κέρδισε: 456.390 Χρυσός

Χαλαρό απόγευμα....με μια ευκολη νικη! ουτε καν στον κοπο να συμπληρώσουν 3άδα.....

• Αναφορά μάχης Thu, 19.03.2020 - 15:29:05

5-6.png

Μαχητής: 1
    vs.

7-5.png

Μαχητής: 1

Νικητής: GiaTonVasilia

GiaTonVasilia κέρδισε: 285.647 Χρυσός

και σε επανάληψη!!Διαβάζω παλιοτερα μηνύματα που καποιοι με μεγάλο θρασσος ζητούσαν να βαλουμε πολεμο με περισσότερα άτομα. το θελουν ακομη ή πλέον το σκέφτονται πιο ώριμα;

• εσυ καλο θα είναι να ανησυχεις για το χρυσο που μοιράζεις καθε τόσο απλόχερα και άσε τις προσκλησεις σε 1 vs 1! γιατι και εκει απο ηττα σε ηττα πας.
    όσο για τους χαρακτηρισμους δημοτικού που χρησιμοποιείς ...καθρεφτακι!(να ξερεις γελασα πολυ μ αυτα που έγραψες)
    το συμπερασμα είναι ότι πηραμε αλλες 2 νικες σα συμμαχια και δε βλέπω να κάνετε και τιποτα. ουτε καν προσπαθείτε.

λογικο θα συμπληρώσω....

• επειδη μαλλον η εκπαιδευση σου δεν έφτασε καν μεχρι το δημοτικο, γι αυτό δεν ξέρεις και το αναλογο πείραγμα.
    αλλα ότι θα μου την πεις εσύ και θα μου πετάξεις υπονοούμενα για ανδρισμο γελάει και ο κάθε πικραμένος. εχεις φτάσει 40 χρονων και η συμμαχία σου ειναι θανατηφόρα γυνεκεία εσώρουχα. απλα γελάω.

πολεμο εγω μαζι σου έβαζα πάντα για να περασω την ώρα μου. αν θελεις έλα με όλη τη συμμαχία σου . η πρόταση αυτη έγινε και την απέφυγες παλι. αντε υπνο τωρα!

• Είδαμε και την δική σου μόρφωση δεν το έχουμε με την ορθογραφία ???

Τώρα αν έχεις προβλήματα με τον ανδρισμό σου πήγαινε να δεις γιατρό.

"Γελᾷ δ' ὁ μωρός, κἄν τι μὴ γέλοιον ᾖ "

Έλα κοτούλα μου να σε δω μην το παίζεις μάγκας με τις πλάτες των άλλων.

• είστε γνωστοι σα συμμαχία σας για τα γελάκια χωρίς λογο. οποτε δε θα σχολιάσω κατι αλλο πανω σ αυτο. τα εχουμε πει, τα εχουμε αναλύσει και όλοι εχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας για τη παρεούλα σας.

εχεις φάει τόσες φάπες που ψάχνεις κατι για να μπορέσεις να σηκώσεις κεφάλι. ανοιξε πύλες μεγαλε αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων!

• Καλησπέρα σας

Φροντίστε να κρατήσετε το θέμα "καθαρό" από προσωπικές βολές..!!
    Παρακαλώ πολύ την δέουσα προσοχή σας

Whds2.png

• Αναφορά μάχης Thu, 26.03.2020 - 13:06:55

7-5.png

Μαχητής: 6
    vs.

5-6.png

Μαχητής: 6

Νικητής: DEADLY STRING

DEADLY STRING κέρδισε: 772.488 Χρυσός

Σημαία

Η Συμμαχία DEADLY STRING λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Τσεκουριού.

Σημαία του Τσεκουριού Σημαία του Τσεκουριού

Πιθανότητα ευστοχίας: +2

Τι έγινε Αντωνάκη ???

Ρε να μην σου βγαίνει με τίποτα

• Μέγιστε αρχηγέ των γυναικείων εσωρούχων ,το ήξερα ότι εσυ δε χαμπαριάζεις από τίποτα. έφαγες τη φάπα σου αλλα ξανασήκωσες κεφάλι. βρήκες το κουράγιο! Γι αυτό σε παραδέχομαι το ομολογώ.

απλά πιστεύω πως προτεραιότητα σου, έπρεπε να είναι ο χρυσός σου που κανει φτερα και όχι το να ποσταρεις.
    Εκανες μια νίκη αλλα θελω να προετοιμαστείς ξανα για τη ρεβάνς . θελω καθαρο σβέρκο....

• Εγώ τι να ζητησω; εγω σου πηρα παλι 200.000+ χρυσό και πλεον το μονο που ζητάω είναι να αυξηθούν! ξέρω ότι θα με ταλαιπωρήσεις λιγο αλλα στο τέλος θα σου τα πάρω πάλι.
    όσο για τη μάχη, ετοιμάσου να ξαναέρθουμε...

Δε πιστευω να νομισες πως μ αυτη τη νίκη εχεις βλέψεις για πύλες μπαγασάκο!!!πες την αληθεια βασιλάκη....

• απο τις φάπες άρχισες να με βλέπεις διπλό και θέλεις να έρθω μονός;;;;; ε ρε κάτι δηλώσεις....!δε ξερεις απο που σου έρχεται πλεον οι φάπες!!!

εμείς ερχόμαστε γιατι απολαμβάνουμε το παιχνιδι όπως πάντα. παντα ερχόμασταν και πάντα θα ερχόμαστε. δε κρυφτήκαμε ποτε!!

Εσυ δε με υπολογίζεις σαν αντίπαλο γιατί τωρα δεν εχεις χρόνο, καθως υπολογιζεις το πόσο χρυσο έχεις χάσει από μενα και όταν κάνεις το άθροισμα γουρλώνεις τα μάτια και με βλέπεις διπλό....
    ότι και να κάνεις θα σου παίρνω το χρυσό σου! δε μπορείς να μου κρυφτείς εμενα μικρε βασιλάκη....
    και επειδή θα ξαναρθούμε σε θέλω ετοιμο...με καθαρό σβέρκο!!

• Δίκιο έχεις Αντωνη και εμείς ερχόμαστε γιατί απολαμβανουμε το παιχνίδι