xalara[xaos] VS Caucasians[Ccs]

• Αναφορά μάχης Sun, 02.12.2018 - 16:11:03

race2small.gifxalara [xaos]

3-6.png

2

vs.

race2small.gifCaucasians [Ccs]

1-6.png

3

Νικητής: Caucasians

Caucasians κέρδισε: 123.281 Χρυσός

Γύρος 1

Μαχήτης Αποτέλεσμα

OBELIX vs oria Νικητής : oria

Γύρος 2

Μαχήτης Αποτέλεσμα

oria vs DrizztDoUrden Νικητής : oria

ΛΥΚΟΙ VS ΛΥΚΩΝ...

ΦΥΣΙΚΑ ΑΡΧΗΓΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΥΛΗΣΕ ΕΝΑ ΛΥΚΑΚΙ 775LVL ΜΕ 100LVL ΔΙΑΦΟΡΑ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ!!!!!! :D:D:D:D

• annoybis

Changed the title of the thread from “Caucasians[Ccs] VS xalara[xaos]” to “xalara[xaos] VS Caucasians[Ccs]”.
  • καλησπερα κ απο μενα και μπραβο για την νικη . ναι εννοειτε πως ειναι οι επιστημονες των τακτικων πολεμου και με μπροσταρη τον αφεντη τους !! <X^^^^ μας το εχει αποδειξει αλλωστε σε πολλους σερβερς ;(;(;(

• επειδη δεν ασχολουμαι με το φορουμ,δεν ειχα δει αυτη την αναρτηση κι οταν το εμαθα,εξεπλαγην.1ον γιατι την αναρτηση την εκανε καποιος που ελεγε για καιρο οτι εχουμε παρτιδες με βρυκους,2ον. γιατι ειδα βρυκους να τον στηριζουν,αρα μαλλον αυτος ειχε παρτιδες μαζι τους,επεσαν οι μασκες,επιτελους.τωρα,δεν εχει νοημα να αναλυσω το αποτελεσμα του πολεμου,γιατι ηδη εχετε βγαλει τα συμπερασματα σας,ως ειδικοι ολοι σας.εκεινο που ξερω ομως σιγουρα ειναι,οτι εαν ξαναβγει καπου σφραγιδα,ειτε σε λυκους ειτε σε βρυκους,αργα η γρηγορα θα καταληξει σε εμας και θα μεινει εκει.καλη συνεχεια στο παιχνιδι σας.

• Πρωτον επειδη εδωσα συγχαρητήρια στους νικητες δεν ειναι λόγω εμπαθειας η αντιπαθειας. Η αντιπαθεια μου ειναι καθαρα προς τον αρχηγο σας. Οσο για αυτο που ανεφερες οτι αν βγουν σφραγιδες θα μεινουν μονο σε εσας γελαει ο κόσμος. Το οτι δεν ασχολούμαστε εγω και η συμμαχια μου για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα δεν σημαινει οτι παίζετε μονοι σας. Ουτος η αλλως ουδεμια κινηση απο σας απο τοτε που ριξαμε ρυθμους. Απο κει και περα εαν θες να μας δοκιμασεις ξεκινα να βγαζεις σφραγιδες και θα βγαλει; τα συμπεράσματα μονος σου

• καλημέρα σας και χρονια πολλα

Από Όρια λόγο τεχνικών προβλημάτων στο φόρουμ δεν μπορεί να κάνει ποστ. " Χρόνια πολλά ειρήνη ημην ..... 1)Εκτός από επιστήμονες στο μπαιτ βλεπω είστε και επιστήμονες στις αναλύσεις .....Ένα μεγάλο μπράβο από μένα για την ανάλυση ....
    2) Για ακόμα μια φορά με κάνετε να σύμφωνο με βρυκο......δεν καλό αυτό ......για κάποιον που απο επιλογή δεν είχε ποτέ βρυκο παίκτη ....(κάποιοι ήταν βρικοι από λάθος εγιναν λύκοι ).
    3) Τσάμπα μάγκες για ακόμα μια φορά ......οι βρυκοι δεν παίζουν και μεις ήμαστε μείον έναν(όλοι ξέρουμε ποιος δωσε αδικα παίκτη μας ) έτσι και ο μουφασα αν είχε συμμαχία θα κρατούσε σφραγίδες ....
    Αυτά και πάλι χρόνια πολλά .Όρια "

• 1) Eγω είμαι καθαρος λυκος και όχι γιαλατζι λυκος όπως ο αφεντης σας, που ολοι ξερουμε ότι σε τοσους σερβερ είναι βρυκος και στον σερβερ 19 είναι λυκος αρα αυτος εχει παρτιδες με βρυκους και αυτό φανηκε στον οικο που όλα τα φαντάσματα δια μαγειας μπηκαν οικο με ή χωρις συμμαχια ανεργοι, ενεργοι τοσο καιρο και ξαφνικα ολοι αυτοι οι βρυκοι βρεθηκαν οικο για να κανει ευκολες νικες ο αφεντης σας και οι αλλοι 2 ακολουθοι του.

2) εχω φαει 2 προιειδοποιησεις για το προφιλ μου το (νοοβακια) που ειχα βαλει δεν είναι βρισια και το ξερει ολος κοσμος και βαν εφαγα για 2 ατομα στον ΛΥΚΟ μου ενώ ο δικο σας το ιδιο πραγμα δεν κανει;;; Όπως και οι αλλοι 2 που εχουν το μποτ ολη νυχτα ανοιχτο και εχω και αποδειξεις για όλα αυτά σε 3 μερες 12 λβλ ο ενας 11 λβλ ο άλλος και ο τριτος 9 λβλ (σε φωτογραφιες) (ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ).

3) επειδή μιλησε καποιος βρυκος τι παει να πει ότι εχω παρτιδες μαζι του ισα ισα κάθε μερα ξυλο παιζουμε στο (game) εννοω.

4) συνεχιστε να μου κανετε αναφορες αλλα δεν θα βρουν τιποτα και ξερετε γιατι 931 λβλ που είμαι παιζω καθαρα και όχι με μποτ όπως κανετε εσεις από την αρχη του παιχνιδιού μεχρι τωρα στις ιστοριες, αλλα και με πολλαπλους λογαριασμούς όπως μερικοι μερικοι από εσας.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ:!::!::!::!:

• καλημέρα k χρονια πολλά σε όλους ! ! ! για να δεις λοιπόν ποσο άσχετος είσαι k ποσο κωλοτούμπας αποδειχτικές πραγματικά όμως...όσες φωτό k να έχεις να κάτσει k να τις βλέπεις k όσο για τα lvl που πήραμε άσχετε αυτό συμβαίνει γιατί παίζαμε με φίλτρα..αλλα αν άνοιγες k καμια αναφορά μάχης θα έβλεπες πόσες φορες είχα φίλτρα 80 πάνω μου..σε ένα τέτοιο event ήταν τέλεια ευκαιρία για lvl αλλα βεβαια εσύ που να το σκεφτείς..η μάλλον που να άνοιξης k καμια αναφορά..k όσος για τις αναφορές καλά σου κάνανε....k όχι προειδοποίηση ban θα έπρεπε να φας ένα ωραίο 3 ήμερο να συνέλθεις λίγο..k άσε τα τρελα σου εδώ μέσα ανούβη...όλοι είδαμε ποιος είναι ο "βρικοφιλος" του server..όλοι λέγατε τον σπύρο αλλα τελικά είσαι εσύ..το παράδειγμα είναι από πάνω μας..k όλος τυχαίος όλοι η ανενεργή vriki μπήκανε σαββατοκύριακο που μπορείς k παίζεις πιο πολλές ώρες εσύ..τυχαίο? η μήπως τυχαίο ήτανε k ένας συγκεκριμένος βρικόλακας μας χτυπούσε k μετά εσύ μας έβρισκες στο λεπτό k αυτό τυχαίο? η σου έστελνε τις αναφορές μάχης η παίζεις με bot εσύ...η μήπως θέλεις να μας πεις ότι είσαι επί 1 ώρα στον οίκο μέσα με κλικ..αλλα ξέχασε εσύ ο καθαρός παίχτης πάνω απόλα είσαι 1 ώρα σε οίκο k κανεις όλοι την ώρα κλικ κλικ..

ΑΝΟΎΒΗ ΟΊΚΟ ΕΣΎ ΔΕΝ ΠΑΊΡΝΕΙΣ ΞΑΝA ΠAΡΤΟ ΧΑΜΠAΡΙ ΌΜΩΣ...
  • καλημερα και χρονια πολλα,

1). κολοτουμπας εισαι εσυ μηπως ξεχασες οτι θα το γυρισεις σε βρυκο και θα βαρας για να μην πω ακριβως το αλλο που ειχες πει και θυμασαι καλα ποια ειναι η λεξη και θα τον βαρας καθε 15λεπτο τον ΟΒΕΛΙΞ, το ξεχασαμε παει και αυτο.

2).ΠΑΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΣ 3/1/2018 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ(ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ 19) ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΚΛΙΚ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΠΑΡΟΛΟ (ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ) ΠΟΥ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ Δ.Ο ΜΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ΧΑΟΣ, δεν καταλαβαμε σωστα τον κανονα περι speed server για δυο ατομα(που υπαρχει στους κανονες)

3). ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 16:00ΜΜ-23:00ΜΜ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ;;; ΟΧΙ ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΗΝ Δ.Ο ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ Ή ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΥΧΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΒΡΥΚΟΥΣ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΟΤ Ή ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΜΟΥΣ.

4).ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΕΓΩ ΕΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΒΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΝΟΟΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΣΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΘΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟΝ SaintGiorgios ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ 80ΑΡΙΑ ΕΛΙΞΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΒΑΛΕΙ ΕΤΣΙ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΤΑΚΙ ΕΝΕΡΓΟ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΒΕΒΑΙΑΑΑΑ....

5).Μεγαλε παικτη εσυ σε προκαλω να φτιαξεις λογαριασμο 1λβλ παικτη στον σερβερ 3 7 16 να δεις τι παικτη εχω αφου ειμαι βρικοφιλος και τι παικτη εχει ο ΟΒΕΛΙΞ-elafromualos(σε ολους τους σερβερ που παιζει με αυτο το ονομα elafromualos) γιατι απο τι βλεπω στα λογια εχετε παραμεινει ολοι σας και το τι σας λεει ο μεγας στρατηγος σας να κανετε και πιστευετε.

6).ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ "ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΙΚΤΗ" ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΒΛ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΙΚΟ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΚΛΙΚ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ,ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

7).ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 5 ΟΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ 10ΔΙΑΟΛΟΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ 5ΜΥΡΙΑ ΧΡΥΣΟ, ΟΠΟΤΕ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΣΤΕ.

ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!!!!:evil::evil::evil:

• καλά δεν περίμενα τίποτα περισσότερο από εσένα...για να δούνε ότι είσαι απλά τρελός κωλοτούμπας εγώ όπως k το θυμούνται πολύ ήμουν στον 19 στην αρχή "καμπαρας" k κυνηγούσα χρυσό η μίπο sleo ψέματα σε αυτό? k το ποιος έπαιξε με bot στην αρχή ξέρεις πολύ καλά ότι αυτός ήσουν εσύ k μου το είπες ο ίδιος..μάλλον όχι εσύ ο γιος σου μου το είπε..k από την στιγμή που δεν είμαι δουλειά μπορώ να πεζό όλες τις ώρες..k όσο δεν δουλεύω είμαι μέσα στο bite για να στην σπάω όσο μπορώ "ψεφτο" like ... μια χαρά τα βρήκες με τους βρύκους k σου στέλνουνε αναφορές για τις ώρες στις μάχες στον οίκο οποτε άσε τα πολλά λόγια γιατί μπουχτίσαμε..

k όσοι θυμούνται ας βγούνε να πούνε τι ήμουν όταν ξεκίνησα στον 19 παλιό ψεύτη...καμπέρας ήμουν k εσύ δεν άφηνες ούτε οίκο σε κανέναν..θυμάσαι μια φορα που σου ζήτησα τον οίκο k είπε όχι prpei να τρέξω να ανεβάσω τον παίχτη μου...αλλα είδες εμείς βεβαια οίκο πήρε k ο raza k ο δρυς k εγώ k oobelix σε αντίθετα με σένα μονοφαγά παρτάλι που δεν μοιραζόσουνα τον οίκο με τους συμπαίχτες σου k αυτούς ειδικά που ήταν στην συμμαχία σου..

τους οίκους τους πήρες τόσο καθαρά που ήσουν ανίκανος μετά να βοηθήσεις τους συμμαχους σου σε πολέμους γιατί βεβαια όλοι θυμούνται να βάζεις συνεχεια σφαίρες στον οίκο επειδή δεν ήθελες να τον πάρει ο jamal k μετά σε πολέμους ήσουν στον μπάγκο όπως k σου αξίζει..όσο για πολέμους ποιος έδινε τις σφραγίδες σε βρύκους δεν το συζητάμε...ήσουν πίσω με ζημια k ήξερες ότι θα πέσεις στον άλλον k όταν σου έλεγα βάλε πιθανότητα k σφαίρες εσύ βεβαια όπως θυμούνται μερική ποτε δεν είχες σφαίρες k ποτε δεν έβαζες πιθανότητα k παράδιδες τις σφραγίδες έτσι..

k παιχταρά έχεις 5 οίκους να τους χαίρεσαι άλλους δεν βλέπεις ... k το ότι εσύ πήρες καθαρά τους οίκους γελάνε k τα φιστίκια όμως .. όλο σφαίρες έβαζες .. εγώ όμως εγώ 2 ανοίγματα πυλών k εσύ δεν βοήθησες πουθενά..στο πρώτο έμπαινες παιχταρά μου χωρίς σφαίρες k σε καταπίνανε 200 lvl πιο κάτω k στο 2 άνοιγμα δεν υπήρξες ούτε σε πάγκο ... οποτε κάτσε k λεγε τα τρελα σου εκεί μέσα που είσαι ..γιατί οίκο δεν ξαναπαίρνεις k νένα ούτε k piles ..εκτος βεβαια αν οι "κολιτισι" η vriki σας δώσουνε τις σφραγίδες .. εδώ σε βοηθήσανε σε οίκο εκεί θα κωλώσουνε ... περαστικά σου κάθαρε k έντιμε παίχτη ...

k οποτε γουστάρω γυρνάω σε "βρικο" k θα "τρος" φάπες μέχρι αύριο..k τουλάχιστον ο οβελίξ θα μπορεί να με κοντράρει εσύ όχι..

:whistling::whistling::whistling:

• 1). μπλα μπλα μπλα μια ζωη αυτο ξερεις να κανεις χωρις ουσια

2). κοψε το μποτ γιατι σε εχει πειραξει στο κεφαλι με τα λεγομενα που λες παλι ΨΕΥΤΗ

3). χωρις σφαιρες ειστε για κλαματα εισαι 1064λβλ με μποτ και ειμαι 931λβλ και παλι στην φαπα εισαι και στο κλαμα για αλλη μια φορα καθαρε παικτη εσυ της δεκαρας.

4). οταν πηρα εγω τους οικους μεσα ηταν βρυκοι και οχι αυτα που ειστε εσεις τωρα οι ψευτοπαικτες

φιλακια τωρα και σε σενα γιατι πολυ αξια σας εχουμε δωσει σε τσαμπα παικτες με
    ΜΠΟΤ

Υ.Γ. και οπως ξερετε να κανετε μια ζωη τωρα εχει το κουμπακι σε καθε ποστ ΜΟΥ της αναφορας γιατι μονο ετσι ξερετε να παιζετε με μποτ δευτερο ατομο στον ιδιο λογαριασμο και λαμογιες

ευχαριστω πολυ ριξτε με και ενα βαν στο φορουμ να ηρεμησουν οι "καθαροι παικτες"

ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ:!::!::!::!::!:

• Χαρις.μπιτε σταματα να βαζεις στο στομα σου εμενα και τα μελη της συμμαχιας μου. Κανεις και ποτε δεν συνεργάζεται η εχει συνεργαστει με αντιπαλο. Ειμαστε η νο1 συμμαχία και σε δυναμική αλλα και σε ανοίγματα πυλων και αυτό δεν αλλάζει σαρεσει δεν σαρεσει. Οσο για τα υπολοιπα που ακούγονται για σενα και οβελιξ εαν ισχύουν θα πληρωθούν με μπαν δεν υπάρχει περίπτωση να την γλιτωσετε. Καλες γιορτες και ειρηνη ημην σημερα ειναι Χριστούγεννα τσακωνομαστε απο αυριο :)

• καλά εσύ jamal είσαι για γέλια ανύπαρκτε..τα ίδια λέγες k πριν μερικούς μήνες αλλα την ήπιατε τότε την πορτοκαλάδα σας k βασιλικά k σας πόνεσε πολύ όμως..k πια συμμαχία είναι πρώτη k για ποσο καιρό ακόμα θα είσαστε 1 σε λεία....γιατί το ποιος είχε καλύτερη συμμαχία στο δείξαμε 2 φορες..k την καραμέλα με τα 11 ανοίγματα "κοψετιν" ανύπαρκτε...μια συμμαχία έχει 5 k η άλλη συμμαχία έχει 6 δεν υπάρχει καμια συμμαχία στον server 19 με 11 ανοίγματα k σε προκαλώ να ανεβάσεις φωτό να μας δείξεις πια συμμαχία έχει 11 ανοίγματα..k λέω αυτό που βλέπω..μια χαρά κανεις συνεργασίες για να πάρει ο "ανουβις" τον οίκο αλλα μάντεψε οίκο κανεις δεν βλέπει από εσάς..k το ποιος παίζει με bot k ποιος έτρεχε στην αρχή k ποιοι φάγανε ban μικρούλη k σταματήσανε να παίζουνε φάνηκε από τους βρύκους..να σου θυμίσω την απελπιστική προσπάθεια του πολυλογά fearles που μας έπρηξε εδώ στο φόρουμ με τις piles k πως σε 1 μέρα πήρε 5 lvl για να πάρει νέο οπλισμό για πολέμους μπας k σωθείτε καημένε αλλα k πάλι φάγατε το ξύλο τις αρκούδας οποτε μικρούλη κανε μουγγά στην στρούγκα k όταν πάμε σε πολέμους θα σου δούμε πάλι μέχρι τότε μουγγά..

όσο για σένα ανούβη το ποιος είναι μονο μπλα μπλα μπλα το είδαμε όλοι μας στον server..είμαι πιο μεγάλο lvl k με κερδίζεις ναι..αλλα γιατί ? μήπως επειδή εσέι έχεις 30% από φύλακα gargoil k παίρνεις γύρο στα 28 μπόνους ζημιας? μήπως επειδή έχει μια καλύτερη ασπίδα k κερδίζεις k από εκεί ζημια? η μήπως επειδή έχει 100+ stats "παρανοπο" από εμενα παιχταρά τις δεκάρας τα οποια τα ανέβασες με σπάσιμο πετρών..όταν εγώ σου λέω ότι είσαι άχρηστος k δεν ξέρεις καν να διαβάζεις μια αναφορά ξέρω τι λέω..αν δεν ήσουν δεν θα ευγενές k να έλεγες ο είμαι 900+ lvl k κερδίζω τον άλλον 1060 + lvl ο το καημένο το παιδάκι μας..k το ποιος παίζει ένα λογαριασμό το ξέρουμε μια χαρά..μια χαρά παίζεις k εσύ k η γιος σου τον ίδιο λογαριασμό k σε αυτό έχω απόδειξης μέσο του mesenger που μου μιλούσε ο γιος σου οποτε μουγγά k εσύ k μην μιλάς..

και ναι μεγάλε παιχταρά όταν εσύ πήρες τους οίκους ήταν vriki μέσα k έβαζες συνεχεια σφαίρες για να κερδίζεις τον tzamal k πουλούσες τους συμπαίκτες σου k την συμμαχία σου σε πολέμους..εύχομαι η συμπαίκτες σου στους CCS να είναι περήφανη για σένα..έδωσες από την αρχή τα πάντα στον οίκο k όταν σε χρειάστηκε η συμμαχία σου ήσουν απών..το θυμάσαι..η μίποs leo ψέματα?πες ένα πόλεμο που ήσουν χρήσιμος k βοήθησες..πες 1 μονο όχι πόλους 1..δεν πρόκειται γιατί είσαι ένας "παρτακιας" που σε νοιάζει μονο το εγώ σου k κανεις άλλος..k αν κάνω λάθος ας βγούνε η σύμμαχοι σου να πούνε ότι λέω ψέματα..λέω ψέματα το ότι έπαιρνες τους οίκους με σφαίρες? όχι βεβαια... k ούτε k λέω ψέματα όταν λέω ότι στους πολέμους εσύ then βοήθησες καθόλου όμως..σας προκαλώ να με βγάλετε ψεύτη με απόδειξης όμως...άντε γιατί μας έχεις κούραση πολύ ανούβη με το εγώ σου..πολύ έχουμε ασχοληθεί με την πάρτι σου..μάθε πρώτα εσύ να παίζεις ομαδικά k μετά μιλα πάλι παρτάκια e παρτάκια..

k επειδή έχω το κάθε δικαίωμα όσες φορες βάλεις στην περιγραφή σου κάτι προσβλητικό εννοείτε ότι θα σε κάνω αναφορά..αν σε βαστάει βάλε..8o:P:D

• Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!

Λυπάμαι να βλέπω τέτοιου είδους συμπεριφορές..!

Τα προσωπικά σας μπορείτε να τα λύσετε κατ' ιδίαν, μέσω πμ κτλ.

Το φόρουμ δεν είναι αρένα κι ούτε γίνεται διαγωνισμός για το ποιος μπορεί να προσβάλει τον άλλο περισσότερο.

Θα συνιστούσα τα post's να μείνουν εντός θέματος, ειδάλλως θα δοθούν προειδοποιήσεις

10802olkt1.png

• Χαρουλη πραγματικα εισαι για λυπηση. Δεν θα πω κατι παραπανω εισαι τερμα ασχετος. Ωραια αφου στα δικα σου πλαισια λογικης δεν χωραει ο νους σου οτι εχουμε 11 ανοιγματα, εχουμε 5 στην μια και 6 στην αλλη. Φτασε μας ρε παικταρα που εκανες δυο ανοιγματα ενω σαν συμμαχια δεν ειχαμε βγαλει ποτε σφραγιδα. Φτασε μας και τα λεμε παλι εδω θα μαστε. Εδω λεγατε οτι ενας παικτης μας χειρίζεται 4-5 εκει θα κολλησουμε? Καλες γιορτες και παλι και καλα μυαλα

• Χαρουλη πραγματικα εισαι για λυπηση. Δεν θα πω κατι παραπανω εισαι τερμα ασχετος. Ωραια αφου στα δικα σου πλαισια λογικης δεν χωραει ο νους σου οτι εχουμε 11 ανοιγματα, εχουμε 5 στην μια και 6 στην αλλη. Φτασε μας ρε παικταρα που εκανες δυο ανοιγματα ενω σαν συμμαχια δεν ειχαμε βγαλει ποτε σφραγιδα. Φτασε μας και τα λεμε παλι εδω θα μαστε. Εδω λεγατε οτι ενας παικτης μας χειρίζεται 4-5 εκει θα κολλησουμε? Καλες γιορτες και παλι και καλα μυαλα

μιλάς εσύ που ξέρουνε όλοι ότι k φαίνεται μάλιστα ότι αλλάζοντας ip απλά μπαίνετε σε ανενεργούς παίχτες μέσα...η νομίζει σοτί είσαι έξυπνος..γιατί αν νομίζεις γελιέσαι μικρούλη..την πορτοκαλά την ήπιατε τότε k θα την πιείτε k πάλι...αλλα ξέχασα από το 0 θα δούμε πάλι βρύκους να παίζουνε..k τα ανοίγματα τα πήρατε καθαρά επειδή 10 vriki περίπου παίζατε με bot..αλλα τρώγατε ban ο ένας πίσω από τον άλλον k δεν μπορείτε τώρα να παίξετε χωρίς αυτό..οποτε μικρούλη jamal κάτσε στα αβγουλάκια σου... όπως k ξέρεις να κάθεσαι καλά..k ποιος χειρίζεται παίχτες ανύπαρκτε το έχουμε δει όλεϊ στον server αυτό...όταν πάμε k σε πολέμους να δεις εκεί..πως μερική σταματημένη vriki θα ξεκινήσουνε να μπαίνουνε σε πολέμους axaxaxaxaxaxaxax εδώ θα είμαστε k θα το δούμε παιχταρά k εσύ..

• ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ Ο ΚΥΡΙΟΣ HARIS.BITE ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ.

ΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΣΤ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΑRIS.BITE ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΑΨΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

• καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.θελω να διευκρινησω καποια πραγματα,γιατι παμε να ξεφυγουμε και δεν υπαρχει λογος.καταρχην,οι πιο πολλοι εδω παιζουμε πολλα χρονια και ειναι λογικο να υπαρχουν φιλιες και κοντρες,ειναι στην φυση του παιχνιδιου.λογικο ειναι να υπαρχουν φιλιες λυκων με βρυκων και φυσικα δεν ειναι κατι παρανομο.το προβλημα που ειπα εγω στον συγκεκριμενο σερβερ ειναι οτι ο ανθρωπος που κατηγορουσε τον αφεντη μας οτι βοηθουσε τους βρυκους,ειναι αυτος που δεχεται ευσημα απο αυτους.τωρα οσον αφορα το πολεμο τον συγκεκριμενο που κερδισε η ορια μονη της,ειναι φυσικο και λογικο αφου κατεβηκε με φουλ σφαιρες κι οι αλλοι ηταν ασφαιροι,δεν ειχαν λογο να κερδισουν τον πολεμο.αλλωστε ειναι γνωστη η τακτικη της να κατεβαινει με φουλ σφαιρες,εδω κατεβαινε σε στημενους μεταξυ μας πολεμους για σφραγιδες,δεν θα κατεβαινε τωρα;δεν αιφνιδιασε κανεναν.τοση χαρα για αυτον τον πολεμο δεν την καλαβαινω κι ο μονος λογος που φανταζομαι οτι εκαναν ποστ αυτον τον πολεμο ειναι οτι βλεπουν οτι δεν θα εχουν κατι αλλο να κανουν στον σερβερ,αφου πυλες κι οικος ανηκουν σε αλλους.οσον αφορα το σχολιο της οριας που ανεβασε ο ανουμπις,τι να πω,ειναι εκτος τοπου και χρονου.ο παιχτης τους που εφαγε μπαν και μετα διεγραψε τον παιχτη του,εκανε παρανομια και το ξερουν ολοι,οποτε τι να συζηταμε,ποιος τον εδωσε;οποιος και να τον εδωσε,απο την στιγμη που επαιζε με παρανομο λογισμικο καλα κανανε και τον τιμωρησαν.ετσι ειναι οι κανονες του παιχνιδιου,οποιος δεν μπορει να τους τηρησει,ας ασχοληθει με κατι αλλο.αν τωρα πιστευει οτι και αλλοι παρανομουν,ας κανει τικετ κι ας αφησει τις υπονοιες και τις κατηγοριες και στην τελικη,εαν νομιζει οτι ολα ειναι στημενα εδω,τι καθεται και παιζει;τι θελει να αποδειξει;οτι αυτη παιζει καθαρα κι ολοι οι αλλοι παρανομα;τελος,κανεις δεν αμφισβητει οτι οι βρυκοι εχετε 11 ανοιγματα στις 2 συμμαχιες σας και μπραβο σας και δεν το λεω ειρωνικα,ησασταν πιο δυνατοι,πιο οργανωμενοι και εκμεταλευτικατε την φαγωμαρα μας,χωρις φυσικα να φταιτε εσεις,επειδη εμεις τρωγομασταν.απο εδω και περα ομως,που ξεκαθαρισαν τα πραγματα,πιστευω οτι δυσκολα θα δειτε παλι πυλες,θα ειναι δικη μας δουλεια,πλεον.ειδα οτι μαζευστε παλι και χαιρομαι,γιατι δεν εχει νοημα να ανοιγεις πυλες χωρις ανταγωνισμο και ελπιζω να δωσουμε δυνατους πολεμους και ας κερδισει ο καλλιτερος.

• ο το καημένου τον ανούβη μας του φάγανε το μπιφτέκι του axaxaxaxaxaxa το ποιος κλαίει το βλέπουμε πολύ καλά όλοι μας....πονάει ο οίκοs e πονάει ;) έτσι έτσι μα εσύ οίκο δεν ξαναβλέπεις οποτε σε κερνώ χαρτομάντιλα..αλλα βεβαια η αλήθειες πονάνε όταν τις λένε για σένα..έτσι με την αλμυρα..να σε ενημερώσω ότι στα νέα ivent θα χρησιμοποιήσω πάλι φίλτρα μην βγείς πάλι σαν την κυράτσα k φωτό απόδειξης επειδή θα πάρο πολύ περισσότερα lvl από εσένα..έλα γιατί τον ξανθόπουλο τον πέρασες πραγματικά όμως... ;)

και ότι είπαμε Ανούβη

ΟΊΚΟ ΕΣΎ ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΛΈΠΕΙΣ