Bilgili arkadaşlar bakabilirmi ?

• Selam.

10 sene kadar onceydi sanırım bu oyunu oynuyordum sımdı ınternette gezerken aklıma takıldı yıne gırdım kayıt actım eskı gunler anısı vs ...

Mesele şuki :

1 - Faliyet puanlarını arttırmanın yada daha hızlı doldurmanın bir yolu varmıdır ?

2 - AV bolumunde eskisi gibi faliyet puanı yemeden canımızın ıstedıgı zaman ıstedıgımız kadar saldırma ımkanı yokmu artık ?

3 - Av için ve saldırı ıcın surekli faliyet puanı gıtmesi oyunu 15 dakkada tamamlamamız demek oluyor sonra oyunda yapıcak bısey kalmıyor ve cıkıyoruz dogal olarak yanı oyunda durmamızın bı anlamı kalmıyor eskısı gıbı 5 dakkada bır saldırı 10 dakkada bır av felan modu yokmu ekstradan ? , hal böle olunca gunde 15 dakka bak cık ne bıleyım pek sarmadı beni...

cevaplarınız için teşekkürler

• Merhaba

Tekrar hoşgeldiniz.

Önceden dediğiniz gibiydi, yeni güncellemeden sonra faaliyet puanı getirildi.

Faaliyet Puanı'nın daha hızlı dolması ve daha çok olması için Market Voodoo üzerinden Gölgeler Hükümdarı özelliğini aktif edebilirsiniz.

Ek Olarak; Güvenlli Yer

"Yol: Gelişmiş bir yol, hedeflerine daha çabuk ulaşmanı sağlar. Bu sayede daha fazla faaliyet yapabilirsin.
    Maksimum FP sayısına, yol kademesi başına +1 FP eklenir."

İyi oyunlar diliyoruz.

• Hoşgeldin kardeşim.

• Aphelion

Closed the thread.