Sdílení IP - dotaz

  • Zdar lidi, rychlej dotaz. Možná se to tu někde řešilo, ale vzhledem ke zmizení starejch fór spousta užitečnej informací zmizela.

    Nicméně k dotazu - vrátil jsem se po letech z nostalgie k BF, zaregistroval se na CZ S29 a dobrý, nicméně bych se rád přihlašoval od kamaráda a chci se vyhnout jakejmkoliv nepříjemnostem.

    Na starym účtu na S18 mám možnost propojit účty který sdílí stejnou IP adresu. Proč na S29 v nastavení tohle není a jak to mám teda řešit?

    Díky za pomoc a čau.

    vy víte kdo jsem

  • Každý hráč může na jednom serveru vytvořit více účtů. Pokud však hráč má na jednom serveru více účtů než jeden (multiúčty) nebo několik hráčů používá stejné internetové připojení na stejném serveru (sdílení IP), musí to pak být uvedeno v nastaveních všech takovýchto účtů.

    Účet je vždy přiřazen majiteli e-mailové adresy uvedené v účtu a může být používán pouze jednou osobou. Hraní s využitím proxy, obchodování s účty nebo rekreační zastupování na účtu proto není dovoleno.

  • Hello, maybe this can help you, S29 is speed server and there is new rule for speed servers:


    It is not permitted to create multiple accounts on speed servers.
    IP sharing (max of 2 accounts with the same IP) is only permitted once per speed server.

  • -osUD-: Na to přesně se ptám "musí to pak být uvedeno v nastaveních všech takovýchto účtů." Kde v nastavení účtu tohle má být uvedeno? Kolonka, kde to lze zadat tam není k dispozici.


    Benchmark: Thanks for your answer, my question is little bit different. I understand fact that there cannot be multiple accounts but since IP sharing is allowed for 2 accounts I would like to know if its necessary to somehow report the sharing or if its just okay to do it without letting know anyone. On old servers (i have another account on old S18) there is possibility to connect those accounts that share same IP. And because I want to play from my friends house (we started playing together), I don't want to get our accounts banned.

    vy víte kdo jsem

  • I think that you need to write to your support team and report ip sharing. I play on speed server to and there is no option for us to link 2 accounts with same ip, as it is on normal servers.

  • mandorka: jj díky moc 8o

    Ještě bych měl jeden dotaz, při prodeji věcí na tržišti to píše omezení prodeje při sdílení ip, resp je tam omezen na počet předmětů na 7 dní, neví tu někdo jakej je limit počtu takhle prodaných věcí? :):)

    vy víte kdo jsem

  • Sangha

    Approved the thread.