Αναβαθμιση/ανανεωση παιχνιδιου

• Την καλησπέρα μου σε όλους με την ευχή να είμαστε όλοι υγιείς !

Με αφορμή τη συζήτηση όσο αφορά την αναβάθμιση/ ανανέωση του παιχνιδιού και την πιθανή ένωση των σέρβερ θέλω απλά να υπενθυμίσω τι συνέβη πριν ακριβώς 5 χρόνια.

Εν μία νυκτί, ας μου επιτραπεί η έκφραση, ανακοινώθηκε νέος οπλισμός μετά από πολύ καιρό. Ταυτόχρονα υπήρξε η διαβεβαίωση ότι θα ακολουθήσουν αλλαγές που θα αφορούν ταλέντα , αποστολές κλπ. Υπήρξαν αρκετοί παίκτες τότε που είχαν τις αμφιβολίες τους για τις "καλές προθέσεις" της εταιρείας να δώσει ώθηση στο παιχνίδι. Ήμουν από αυτούς που πίστευαν ότι γινόταν ένα καινούριο ξεκίνημα. Μάλιστα πιθανολογώ ότι ήμουν και από τους πρώτους παίκτες που αγόρασα όπλα.

Ο νέος εξοπλισμός έγινε γρήγορα πραγματικότητα, όμως οι διαβεβαιώσεις παραπέμφθηκαν στις καλένδες.

Τώρα ενημερωνόμαστε ότι για να γίνει οποιαδήποτε ανανέωση/ αναβάθμιση του παιχνιδιού πρέπει να προηγηθεί ένωση.

Πολύ φοβάμαι ότι θα μείνουμε στην ένωση η οποία χωρίς αλλαγές θα οδηγήσει σταδιακά στο πάγωμα του παιχνιδιού.

Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

και το παρελθόν ως λύτρωση.

Paulo Coelho

• καλησπερα ολα καλα ακουγονται συμφωνω με της προτασεις οπως να κανουν πρωτα κατι με το παιχνιδι π.χ αναβαθμιση νεα ταλεντα εμπειρια κ.λ.π και μετα τα υπολοιπα...

αλλα να θεσω και μια ερωτηση ποτε μας ακουσε η εταιρεια με τοσες προτασεις που εχουν γινει και τι πιστευεται εσεις οτι θα κανουν πρωτα ενωση η αναβαθμισεις?

• Καλησπέρα

Γιάννα οι περισσότεροι από εμάς μετά από τόσα χρόνια απραξίας έχουμε γίνει δύσπιστοι και επιφυλακτικοί στα όσα γράφονται και λέγονται.

Όπως πολύ σωστά είπες είχαμε ελπίδες ότι μετά τα νέα όπλα θα έχουμε και συνεχεία.

Το μονό που έγινε είναι εντ κάθε Σ/Κ.

Δυστυχώς και εγώ πιστεύω ότι ένωση χωρίς αναβάθμιση θα έχει στο τέλος άσχημη κατάληξη.

Ελπίζω να μην επαληθευτούμε.

• Καλησπερα , Γιαννα στωω που τα εγραψες πολυ πιο ομορφα απο του λογου μου :).

Οχι τιποτα αλλο αλλα μην αρχιζουν να σκεφτονται ιστοριες για αγριους καποιοι,εγω και οι αρκετοι φιλοι που παιζουμε μαζι το μονο που θελουμε ειναι να γινει καλυτερο το παιχνιδι,αν καποιοι συνεχιζουν να κοιτανε με προσωπικα κινητρα παραδιδομαι. Αναβαθμισεις πρωτα λοιπον και εννοειτε να φτιαξουν τα μπαγκς και μετα ας κανουν ενωσεις εδω θα ειμαστε οπως παντα.

Φέρτε μας τον τρελογιατρό να δούμε τι θα γίνει,να τον τρελάνουμε κι'αυτόν λαίμαργος να γίνει.

Edited once, last by HUNGRY ().

• Καλημερα σε ολους!

Λιγο να ξεκαθαρισω κατι. Δεν ειπα οτι για να γινει αναβαθμιση θα πρεπει να γινει πρωτα ενωση. ΕΙπα οτι πιστευω οτι πριν ξεκινησει ο σχεδιασμος της αναβαθμισης θα εχουμε ενωση.

Μην το δενετε γιατι ειλικρινα ειναι απλα η δικη μου θεωρια.

• καλησπερα! ανεμ δλδ αυτο ειναι μια θεωρια δικια σου?δεν εχει ειπωθει κατι προς τους υπευθυνους του παιχνιδιου?δεν εχει συζητηθει?

images?q=tbn:ANd9GcQQSzjJXEFmAHSO_rMM8Ru_MIGEQkJb0cehS0w2KbAdXQJdPx9OZg

• Τα αρχικα μου λογια ηταν αυτα:

Πιστεύω, μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος, ότι το επόμενο βήμα θα είναι ένωση και η αναβάθμιση θα ακολουθήσει μετά. Το πότε... Δεν το γνωρίζω δυστυχώς...

Αρα ναι, δικη μου θεωρια...