Η συμμαχία WoLveS_HuNTeRS_ άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης.

• χαρη πολυ ωραια τα λες . μπραβο για τις πυλες. ζητησες δικαιολογια. θα την εχεις . και περιμενω απαντηση στα ισια γιατι τις αποδειξεις τις εχω.

ο σπεεδ λοιπον εχει ενα πολυ κακο. πολεμο μεσα σε 2 ωρες. θελω λοιπον να μου πεις στα ισια ποσες φορες βαλατε πολεμο απο το διαστημα μεταξυ 12-6 το πρωι, και ποσες φορες δεν μπηκαμε μεσα και πηρατε ετσι σφραγιδα. και ποσες φορες βαλαμε εμεις πολεμο μη φυσιολογικη ωρα που δεν μπηκατε. και για να μην παρεξηγηθω. αυτο δεν αναιρει τις πυλες σας. αλλα μην τα θες κ ολα δικα σου. μιλας για ενα σκορ στους πολεμους. μετρα σε ποσους πολεμους δεν μπηκαμε λογω ωρας. α και επισης μην ξεχνας ποιος ειναι πρωτος σε ανοιγματα. οταν θα με περασεις σε ανοιγματα τοτε θα θεωρησε μεγαλυτερη και καλυτερη συμμαχια.

• Ήταν η πιο ωράια και ενδιαφέρουσα σειρά πολέμων για άνοιγμα πυλών από την έναρξη αυτού του σέρβερ.. Τις πύλες τις άνοιξε η συμμαχία που τις ήθελε περισσότερο, γι αυτό και αρκετά παιδιά ξενυχτούσαν κάθε βράδυ πάνω από τον υπολογιστή, γι αυτό και 2-3 πόλεμοι σε ώρες που πιθανόν οι αντίπαλοι μας να μην μπορουσαν να είναι μέσα. Είναι όμως μέρος του παιχνιδιού και δεν είναι φυσικά ανήθικο. Ανήθικο όμως είναι να έχει σταλεί ένας ρουφιάνος ανάμεσά μας με αποτέλεσμα οι βρυκόλακες να πάρουν κάποιες πύλες περίπατο, έχοντας δώσει πρώτα για ban 2 από τους κορυφαίους παίχτες των λύκων. Από τη στιγμή που ο άνθρωπος που τους έδινε πληροφρίες, δεν βρίσκεται μεταξύ των λύκων, μόνο μια φυλή έχει ανόιξει πύλες και αυτή είναι η φυλή των λύκων. Πολλά μπράβο λοιπόν σε ΟΛΑ τα παιδιά που συνέβαλαν στο άνοιγμα των πυλων , σε αυτά που πολέμούσαν συνεχώς και πολλά βράδια ξενύχτησαν, στα παιδιά από ccs για τις σφραγίδες και που κάθε φορά που υπήρξε ανάγκη μας έδωσαν κάλυψη ότι ώρα χρειάστηκε ακόμα και ξημερώματα, στα παιδία από χαος που εκαναν ότι μπορούσαν πραγματικά. Ήταν το πιο μάγκικο ανοιγμά πυλών, η μεγαλύτερη νίκη έως τωρα στον 19, η οποία για να είναι όμως τόσο μεγάλη , έπρεπε να έχουμε απέναντί μας και πολύ δυνατούς και έμπειρους αντιπάλους . Μπράβο λοιπόν και στους βρύκους. Καθώς είδατε τώρα πως τα πιο συναρπαστικά παιχνίδια είναι αυτά που παίζονται καθαρά, όταν ξανανοίξετε πύλες με την αξία σας , θα το ευχαριστηθείτε πραγματικά πολύ , όπως εμείς αυτές τις δύο φορές.

• φιλε τσαρε μια και τα λες πολυ ωραια, και εισαι ο πιο φυσιολογικος απο την αγελη που πιανω κουβεντα μαζι του. μιλησες για μαγκικο ανοιγμα. ποσες φορες λοιπον φιλε τσαρε ενω σε νικησα σε πολεμο πηρες καλυψη στα καπακια? το ειπες και μονος σου λιγο πιο πανω. απο ποτε θεωρειτε μαγκια αυτο το πραγμα? εγω οταν εχανα οχι μονο δεν εβαζα καλυψη. αλλα σας βαζαμε και στα καπακια πολεμο!

και φυσικα το να βαζεις οτι ωρα θες ειναι μεσα στο παιχνιδι. αλλα ο σκοπος που ξενυχταγατε ηταν αυτος. οτι ξερατε εμεις δεν θα μπαινουμε. αν θελετε λοιπον να παιξουμε στα ισια θα παιξουμε τιμια χωρις καλυψεις κλπ, και φυσιολογικες ωρες που θα μπαινουν ολοι στους πολεμους.

• συγγνωμη φιλε getto911 αλλα μπορεις να μας στειλες σε προσωπικο μυνημα τις ωρες που μπορειτε να μπαινετε και τις ημερες , ποιοι απο εμας μπορουν να παρουν μερος στον πολεμο αν θα εχουμε πετρες η οχι για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις την επομενη φορα. ευχαριστω .

;(;(;(

• Δεν συμμετείχα στον κλειστό πυρήνα των αποφάσεων , αλλά εφόσον έχει γίνει αυτό (δε το αμφισβητώ απλά δεν το είχα παρατηρήσει) , προφανώς και θα ήταν στο πλαίσιο της στρατηγικής που ακολουθήθηκε. Δεν είναι ούτε παράνομο ούτε άτιμο. Για λόγους τακτικής, είτε για να είναι όλοι οι παίχτες που πολεμούν διαθέσιμοι, είτε για αλλάγή στις σφαίρες , είτε ακόμα και για να αιφνιδιασμό , έγιναν οι συγκεκριμένες ενέργειες!

Μην ξεχνάμε όμως σε πόσες επιθέσεις μας ενώ είχαμε τις 6 σφραγίδες το σύστημα μετά από νίκη δεν μας έδωσε την 7η. Είπα και προηγουμένως τις πύλες τις πήρε η φυλή που τις ήθελε περισσότερο. Και εμείς αν ήμασταν 11 νίκες πιο μπροστά, πιθανόν τα παιδία να μην είχαν την ίδια διάθεση για ξενύχτι.

Τώρα όσο για τον τρόπο πολέμου στις επόμενες πύλες, μπορείτε να συνεννοηθείτε οι μεγαλυτεροι παίχτες και αν συμφωνήσετε σε κάτι , το πάμε έτσι, αλλιώς πάμε με τους κανόνες του παιχνιδιού που ισχύουν και την επιλογή στρατηγικής από κάθε ομάδα.

Να φροντίσουμε όλοι το παιχνίδι να παραμείνει ανταγωνιστικό για να υπαρχει ενδιαφέρον και από τις δύο πλευρές, καθώς φαίνεται πως και μεγάλοι σε level παίχτες έχουν παρκάρει τους λογαριασμούς τους..

Τέλος ελπίζω οι λύκοι ενωμένοι να επεκτείνουμε το σερί των δυο ανοιγμάτων, αλλά ακόμα και να μη γίνει αυτό, να μην σας ξαναφήσουμε να ανοίξετε πύλες τόσο εύκολα όσο τις 11 πρώτες φορές

• getto911,οντως καποιοι πολεμοι ηταν ωρες που ειπες,εκεινο που δεν ειπες,ειναι ποσες φορες βαλατε εσεις πολεμο πρωι,που γνωριζατε οτι λειπουν οι μεγαλοι μας παιχτες.οποτε μην χρησιμοποιεις αυτο σαν δικαιολογια και παραδεχθητε,δεν ειναι κακο,οτι εκτος απο εσας,υπαρχουν κι απο εδω παιχτες που γνωριζουν πολυ καλα το παιχνιδι και ολο αυτο ειναι καλο για τον σρεβερ.καλες μαχες να εχουμε.

• νικολάκη τα παιδιά από πάνω στα είπανε πολύ kala den μπορείς να πεις..k άσε αυτό με τις ώρες γιατί εσeιs πρότι το είχατε ξεφτιλίσει αυτό k είχαμε βαρεθεί κάθε πρωί πόλεμο στις 7 ηώρα νικολάκη..πρώτη εσείς αρχίσατε τα τρελα σας οποτε μην ψάχνεις δικαιολογίες..k sorry κιόλας αλλα 12 ηώρα το βραδυ δεν είναι k τρελή ώρα για πόλεμο..k σας βάλαμε 1 φορα αν θυμάμαι σωστά 6 ηώρα που είχαμε k τις 6 σφραγίδες k δεν μας την έδινε το σύστημα με τίποτα όμως..αλλα στο ότι μας eixate ρουφιάνο k παίζατε αθέμιτα αυτό μην το ανοίξουμε το θέμα όμως..αστο ότι έγινε έγινε...το θέμα νίκο είναι εμείς διασκεδάσαμε..εσείς? k στο λέω από τώρα στις άλλες piles εγώ δεν συμμετάσχω..βαριέμαι..όταν είναι k στην παραλές piles k συμμετάσχω αν θέλεις κανονίζουμε pies ώρες θα κάνουμε πολέμους..εγώ είμαι μέσα σε αυτό αν το θέλεις k εσύ..

• Συγχαρητηρια στους νικητες...εγω σαν εξωτερικος εχω μια απορια...Χαρης μπαιτ απο την μια λες οτι το διασκεδασες και καλα εκανες δηλαδη γιατι αυτη ειναι η ουσια να διασκεδαζουμε εδω μεσα (και σε καθε παιχνιδι δηλαδη) αλλα απο την αλλη λες οτι βαρεθηκες και δεν θες να συμμετεχεις στις επομενες πυλες...ποτε προλαβες να βαρεθεις κατι που σε διασκεδασε? :P

• ΌΤΑΝ ΑΓΌΡΙ ΈΧΕΙΣ ΤΈΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΊΖΟΥΝΕ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΟΎΣ K ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ Κ’ΝΕΙ ΤΊΠΟΤΑ K "ΤΡΟΣ" BAN ΕΠΕΙΔΉ ΤΟΥΣ ΠΛΗΣΙ’ΖΕΙΣ K ΒΛΈΠΕΙΣ ΌΤΙ ΣΕ ΦΟΒΟΎΝΤΑΙ K ΡΊΧΝΟΥΝΕ ΣΕ 2 ’ΤΟΜΑ BAN E OK ΚAΤΣΕ ΕΣΎ ΝΑ ΠΑΊΞΕΙΣ ΜΑΖΊ ΤΟΥΣ..ΕΓΏ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΉΘΕΛΑ ΝΑ Κ’ΝΩ ΤΟ ΈΚΑΝΑ BOY..ΈΡΙΞΑ ΤΡΕΛΈ Φ’ΠΕΣ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΕΚΕΊ ΜΈΣΑ K ΠΉΡΑ ΤΙΣ PILES ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ K ΔΕΝ ΧΡΕΙ’ΣΤΗΚΑ ΟΎΤΕ ΡΟΥΦΙ’ΝΟ NA ΜΟΥ ΛΈΕΙ ΤΊΠΟΤΑ ΟΎΤΕ ΝΑ ΔΗΝΟ BAN ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔ’ΑΚΙΑ ΕΚΕΊ ΜΈΣΑ..ΟΠΟΤΕ K ΕΝΝΟΕΊΤΕ ΌΤΙ ΒΑΡΙΈΜΑΙ ΠΛΈΟΝ..ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΙΑ...

• καταρχας το οτι ειχαμε ατομο μεσα σε εσας μονο εσυ το λες και δεν μπορεις να το αποδειξεις αλλα μιλας με λογια του αερα. για να φαγατε δυο ατομα απο εσας μονιμο μπαν και εν τελη να σας το βγαλανε (οπως μου ειπε ατομο το δικο σας που εφαγε το μπαν), κατι σοβαρο θα κανατε και δεν θα κατσω να το αναλυσω εδω στο φορουμ ξερεις πολυ καλα τι κανατε, και συνεχιζεις να κλαις ενω η παραβαση σας ξαναλεω στους κανονες του παιχνιδιου ειναι για ΜΟΝΙΜΟ μπαν κ οχι για να σας την χαρισουν. Παρολα αυτα συνεχιζεις να το παιζεις τρελιτσα εδω στο φορουμ. Μερικοι μου λετε για ωρες πολεμου. Τι ειναι πιο φυσιολογικο. Πολεμοι 1-6 ξημερωματα η απο τις 10+ μετα το πρωι εως το πολυ στις 22:00 το βραδυ που βαζαμε εμεις? Θα μας τρελανεται τελειως? Το οτι πηρατε 4-5 φορες ετσι σφραγιδα χωρις να εχουμε ατομο στην παραταξη δεν αλλαζετε ετσι ειναι. Το οτι χανατε και βαζατε καλυψεις για να μην χασετε παλι σφραγιδα κ αυτο ετσι ειναι και δεν αλλαζει. Το οτι ποτε σαν συμμαχια δεν κρυφτηκαμε κ αυτο ετσι ειναι και δεν αλλαζει , κ εμενα προσωπικα και ολη την συμμαχια μου μας τιμαει, γιατι αν παιζαμε κ εμεις ετσι ακομα δεν θα ειχε ανοιξει κανεις μας πυλες. Ξερεις πολυ καλα φιλε χαρουλη οτι φτασαμε στο 6-1 υπερ μας στις σφραγιδες και κρυβοσουν. Ναι η οχι ? Και μετα αρχισατε τους πολεμους τα ξημερωματα και το γυρισατε υπερ σας. Δεν κλαφτηκα δεν ειπα κουβεντα για ολα αυτα δικαιωμα σας να καιγεστε ολη την μερα στο μπιτε για 1 ανοιγμα πυλων. Και εμας επιλογη μας να παιζουμε χαλαρα. Αλλα μην βγαινετε εδω στο φορουμ και να προπαγανδιζετε με κουβεντες του στυλ ειμαστε συμμαχιαρα κλπ κλπ πραγματα που δεν ισχυουν δλδ. Χαρουλη εσενα προσωπικα που το παιζεις παικταρας και μιλας για φαπες κλπ σε ολους μας σου ειχα κανει μια προκληση για αρενα και ακομα απαντας. Αντε να σε δω στην πραξη ποσο μαγκας εισαι αγορινα μου.

btw το σκορ των πυλων ειναι 11-2. και θελετε πολυ δρομο για να το γυρισετε υπερ σας. οταν το κανετε ισως ξανασυζητησουμε ποιος ειναι καλυτερος απο ποιον. αυτο που ειπε ενας φιλος-αντιπαλος πιο πανω οτι δεν ασχολιοσασταν δεν ισχυει και το ξερετε καλα. αν δεν ασχολιοσασταν για πυλες τις προηγουμενες φορες, δεν θα ειχατε κανει ουτε εναν πολεμο ουτε θα βγαζατε σφραγιδα. απο την στιγμη που το χατε κανει σημαινει οτι ασχοληθηκατε. Για ανοιγμα πυλων που δεν ασχοληθηκε καποιος θα μπορει να μιλαει μονο η συμμαχια μου που κατα την διαρκεια του καλοκαιριου και συγκεκριμενα τον μισο ιουλιο και ολο τον αυγουστο και βγαλαμε ουτε μια σφραγιδα . Η μονες πυλες λοιπον που χασαμε στα ισια ηταν αυτες τωρα που ανοιξατε. Καλη συνεχεια απο μενα

• Οχι απλα εγω εχω δωσει χρημα εσυ οχι. Αλλα προφανως εαν εχεις αυτη την αποψη θεωρεις και τους συμμαχους σου καμμενους που ειναι μεγαλα λβλ σωστα ; Ωραια λογικη :P

• εγω μιλαω για τον εαυτο μου , γιατι με τη λεξη καμενοι που ειπες μεσα ειμαι και εγω μιας και ανηκω στη συμμαχια. και μονο με το χρημα δε πας λβλ 1000 ετσι , θελει και απειρες ωρες παιχνιδιου, κατι που εγω δεν τις διαθετω λογο δουλειας και παιδιων :)