Η συμμαχία WoLveS_HuNTeRS_ άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης.

• Η συμμαχία WoLveS_HuNTeRS_ άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης. Υπολειπόμενος χρόνος:
    02:27:35

• Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθεί ΠΔ στο PvP.: 20%
    • Πιθανότητα να μη χρησιμοποιηθούν ΠΔ στην Κατακόμβη.: 20%
    • Αναπλήρωση ΠΔ: +30%
    • Βασική ζημιά: -30% (σε εχθρό)
    • Υγεία: +20%
    • Πιθανότητα εύρεσης διπλάσιων θραυσμάτων όταν αναζητάς θραύσματα.: 20%
    • Πιθανότητα ευστοχίας: -30% (σε εχθρό)
    • Διαολόπετρες: 15
    • Θραύσματα: 50
    • +500% αναπλήρωση πόντων ζωής
    • +10% σε όλες τις ιδιότητες

συγχαρητήρια σε olla τα παιδιά..έπεσε πολύ ξύλο k το ευχαριστηθήκαμε όλοι πιστεύω..τώρα για τους αντιπαλους μας δεν το νομίζω k τόσο αλλα τι να κάνουμε..δεν νομίζω ότι χρειάζεται να βάλω τις μάχες όπως κάνουνε μερική γιατί όπως είδαμε όλοι όταν παίξαμε σοβαρά τον τελευταίο πίσω ούτε με κιάλια δεν τον βλέπανε..k ο 7 aris πόλεμος "μαρεσε" πιο πολύ είχε πλακα όπως k να το κανεις..απελπιστήκατε k νομίζατε ότι θα "κερδουσατε" αλλα πάλι πόρτα είδατε..άντε τα ξαναλέμε..k πάλι bravo σε όλους τους συμπαίχτες μου <3<3<3 ;)

• μπραβο σε ολα τα παιδια,αποδειξαμε οτι υπαρχουμε και σε αυτον τον σερβερ και θα κυριαρχησουμε κι εδω.καιρος ηταν γιατι καποιοι ειχαν παρει πολυ αερα.

• Κύκλος είναι και γυρίζει.. οι πρώτοι έρχονται τελευταίοι και οι τελευταίοι πρώτοι... Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.. δεν έχω λόγια..

• μπραβο σε ολους μας για το ανοιγμα πυλων και ας λεγανε μερικοι καλοθελητες οτι ποτε δεν θα ανοιγαμε πυλες

συγχαρητηρια σε ολα τα λυκακια απο τον αφεντη μας μεχρι το τελευταιο λυκακι μας

Οι WoLveS_HuNTeRS_ δεν γράφουν ιστορία, ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ!!

• ανοιξατε πυλες που δεν βγαλαμε σαν συμμαχια ουτε μια σφραγιδα, σας καναμε εναν πολεμο μονο οταν ειχατε τις 7 σφραγιδες (και ως γνωστοι φοβιτσιαριδες ανοιξατε πυλες γιατι ξερατε οτι θα χανατε), και βγαινετε να πειτε τι οτι εισασταν καλυτεροι σαν συμμαχια και οτι ειστε η ιστορια και μπλα μπλα? χαχαχα γελαει ο κοσμος. και για να μην παρεξηγηθω μπραβο για τις πυλες αλλα μην πατε να το παιξετε συμμαχιαρα σε ανοιγμα πυλων που δεν ειχαμε συμμετοχη.

• Πολυ θα ηθελα να δω το επομενο ανοιγμα σας...Τωρα με 11 ανοιγματα εμεις και 1 εσεις ποιος πηρε αερα θα το δειξει η πορεια!!!

Υ.Γ. 3 σερι φαπες με διαφορα και στις 2 συμμαχιες σας μεχρι τωρα!

Υ.Γ.1 Συγχαρητηρια για το ανοιγμα σας!

Υ.Γ.2 Βαλε σε παρακαλω τις μαχες να δει ο κοσμος..Τι εχεις να φοβηθεις..Το πολυ πολυ να δουν οτι δεν ημουν παρων στις 2.Στην μια δεν φορουσα υγειας και σε αλλη μια που ημουν με υγειας δεν φορεσα ουτε μια σφαιρα...Ξερω...Ψιλα γραμματα για εσας αλλα μου φτανει που το ξερετε εσεις οι ιδιοι και λετε ευτυχως στις ομαδικες σας στο skype!!

• 1 jamal pies 11 νίκες έχετε σαν συμμαχία? εγώ βλέπω 2 συμμαχίες η 1 με 6 k οι 1 με 5 οποτε αν εσένα το μiαλουδάκι σου βλέπει 1 συμμαχία τρέχα σε κανένα γιατρό να το κοιτάξεις πριν είναι πολύ αργά..2 k άσε τα ψέματα jamal σε έχουμε βαρεθεί όμως..όχι k μας βάλατε έναν πόλεμο...μην τα λες όπως σε βολεύει το "πρaγμα"...μάθε να μετράς πρώτα k μετά βγαίνε k λεγε τα δικά σου..k να είσαι σίγουρος ότι όλοι γελάνε με σένα..γιατί μας έδειξες ποσο πολύ μας φοβάσαι με τον ρουφιάνο που ήτανε σε εμάς k μας έδωσες σε 2 άτομα ban..αλλα k πάλι χάνεις..αλλα βλέπεις τα λεφτά που σου πείρα τότε είχαμε k αρκετά lvl διαφορα σε tzouzoune ακόμα xaxaxaxa περαστικά σου..k Fearless κατεβα παλικαρι μου λιγο απο το καλαμι σου γιατι θα πεσεις k θα μας παθις k τιποτα ομος...k σε παρακαλο πολι πεsmou πoιος σου ειπε για τιν ομαδικι σε skype που εχουμε emeis γιατι μου φενετε οτι πραγματικα k εσι prepei να πας σε ενα γιατρo σαν τον φιλο σου γιατι ιλικρινα ανισιχο για εσας με αφτα που λετε ομος...ο ενας δεν ξερι να μετραει k vlepei 2 simaxies ο αλος μας φτιαχνι k σινομιλια σε skype βραβο ομος τι ναπο evge manges ;)

• Eπειδη μου βγηκαν λιγο τα ματια για να βγαλω ενα νοημα στο κειμενακι σου, θα σου απαντησω σε οτι καταλαβα.

πρωτον ναι εχουμε 11 ανοιγματα σαν συμμαχια. ο λογος που ανοιγουμε εναλαξ σε 2 συμμαχιες ειναι για να γλυτωσουμε τον χρονο αναμονης + 2 ημερων που βαζει το παιχνιδι σε καθε ανοιγμα (δεν μου φαινεται παραλογο που δεν το ξερεις , καινουργιος εισαι θα μαθεις)

δευτερον. οταν σου εβαλα πολεμο ενω ειχες 7 σφραγιδες γιατι ανοιξες πυλες ? τι φοβηθηκες? επισης δεν μας ειπες κυριε Χαρη , εβγαλα εγω καμια σφραγιδα στις πυλες που ανοιξατε? Φορτωσαμε σε πολεμο σφαιρες? Ξερεις πολυ καλα κ εσυ και οι συμμαχοι σου οτι δεν μας πιανατε οτι και να κανετε. Λογω καλοκαιριου ειπαμε να το παμε χαλαρα και να μην ασχοληθουμε με πυλες, οκ τις ανοιξατε εσεις μπραβο σας, αλλα μην βγαινετε και λετε οτι εισαστε η ιστορια και οτι μια φορα παιξαμε σοβαρα και ανοιξαμε και οτι μπουρδα σας καταιβει, γιατι απο την αρχη του σερβερ στην φαπα ειστε. Οσο για τον χρυσο που μου πηρες Χαρουλη, θυμησου πως τον πηρες. 4αδα σφαιρες εσυ καμια εγω. Γιατι αλλιως ΔΕΝ μπορεις.. Αντε καλη συνεχεια, και βγαλτε καμια σφραγιδουλα τωρα να σας δω τι συμμαχιαρα ειστε ;)

• άσε ρε από εδώ πέρα που σου είχα κ 4 σφαίρες.. μας το παίζεις κ ήρωας κ από πανό.. είχες όλα τα διστερα κ δεν είχα μόνο 1 αν θυμάμαι σωστά κ μιλάς κιόλας.. κ για σένα φορούσα 1 σφαίρα κ τώρα μικρέ δεν θέλεις ούτε σφαίρα κ χάνεις κ βασιλικά..1 item είσαι πλέον ότι κ να κανείς..

k είπαμε ame τρέχα να σε κοιτάξει κανένας γιατρός γιατί δεν είσαι καλά...πουθενά στον server μέσα δεν υπάρχει συμμαχία με 11 νίκες..ξεκινα να σκέφτεσαι τι λες γιατί δεν πας καλά....k δεν περίμενα εσένα για να μάθος πως πάνε η piles...αλλα εσύ έμαθες όμως k έμαθες k με βασιλικό χτύπο ότι δεν είσαι τόσο τελείως όσο νομίζεις..να σου θυμίσω ότι εκείνη τα βραδια είχε k event με λιγότερες πέτρες k εσύ θυσίασες περίπου 50 πέτρες παραπάνω επειδή σου έριξα τον χτύπο k σου πήρα το εκατομμυριάκι k κάτι..το ποιος φοβήθηκε k το ποιος μετά πήγε k έκανε άμεσα την αγορά σε γάντια k κράνος k έχασες k 50 πέτρες το είδαμε όλοι μας..οποτε συνέχισε το όνειρο το απατηλό που ζεις μικρέ ;)

ame να μου βρείς πια συμμαχία έχει 11 νίκες k όταν την βρείς τότε ξαναμίλα σε παρακαλώ πολύ όμως..k χαίρομαι που τα υπόλοιπα που έγγραφα τα έκανες γαργάρα μικρέ..αλλα το ποιος παίζει αθέμιτα στον server φαίνεται..k θα σε παρακαλέσω για ali μια φορα όταν θα έχεις απόδειξης ότι 1 συμμαχία έχει 11 νίκες k όχι μερική αδέσποτη στον server λένε 6 + 5 11 τότε ξαναμίλα jamal άντε γιατί το έχεις τερματίσει όμως...

• Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αμφισβητεις αυτα που λεω...Δηλαδη δεν εγιναν ετσι οι μαχες?Επισης για του λογου το αληθες σε προκαλω να τις ανεβασεις...Τις 4 τελευταιες μαχες πριν ανοιξετε...

Για τις τωρινες 5 με εσας και τους Ccs(εμας λες αδεσποτους) δεν λεω κατι αλλο...Μονο να μην ερχεστε με αδεια χερια..Βγαλτε και καμια σφραγιδα.

Και μιας και προσπαθεις να κανεις το ασπρο μαυρο θα στα πω με αριθμους γιατι μαλλον μονο ετσι καταλαβαινεις...Εγω σαν Fearless εχω εναντιον σου 11 ανοιγματα...6+5 ναι?Ναι...Τωρα που τι και πως ειναι δικο μας θεμα...

Ενα ανοιγμα κανατε..Σας ειπαμε μπραβο αλλα οχι να λετε οτι παιρνουμε και αερα...ΠΟΙΟΣ?Εσεις με 1....

Υ.Γ. Εδω και 2 μερες μας κυρησετε εναλλαξ πολεμους..Δεκτο..Τουλαχιστον αφου εισαι νουμερο 1 διεκδικητης για τις πυλες μπειτε και στην μαχη...Τι μου βαζετε το λεβελ 5??? Δεν με νοιαζει να χασω...Αλλα αυτο που κανετε μονο ντροπη μπορει να θεωρηθει...

• Η επιβεβαιωση της ντροπης...Αρχηγος και εμπιστος Ccs μετα τον πολεμο που μας κυρηξαν και κατεβηκαν με το λεβελ πεντε για δευτερη κανουν αναγνωση τα ρεζιλικια τους...http://prntscr.com/kswetm

Η ιστορια γραφει....Ο παικτης Anoubis και η παρεα του κυρησουν πολεμους και δεν μπαινουν στην μαχη...Εμμ ποσο ξυλο να φατε πια.

• more τι μας λες κιόλας..6+5 κάνει 11 μεσιέ αλλα όχι για 1 συμμαχία..εσείς παίζεται αθέμιτα k όχι εμείς....να σου θυμίσω ότι κάποιος από εσάς έχει πολλαπλό λογαριασμό k ήταν σε εμάς..οποτε τραβα συνέχισε τα όνειρα που βλέπεις εσύ..k εσύ μονος σου δουλειά δεν κανεις..γιατί k εσύ να ήσουν μέσα μονος σου δεν θα νικούσες..k με τα αλλα τα παιδιά έχουμε χωρίσει άλλη συμμαχία έχουνε αυτά άλλοι εμείς..με εξαίρεση εσάς "παρτακιδες" αν μπορέσουμε εμείς να ανοίξουμε piles εννοείτε ότι θα αφήσουμε να έρθουνε κιάλα άτομα να πάρουνε τα προνόμια..δεν είμαστε "παρτακιδες" σαν εσάς..k όπως φαίνεται είσαστε αδέσποτη από την αρχή του server γιατί δεν κάτσατε ποτε σε μια συμμαχία οποτε άσε τα σάπια...k "σαρεσι" δεν "σαρεσι" 11 νίκες δεν έχει καμια συμμαχία στον server 19..k αν σας βάζουνε πολέμους ο "αννουβις" k η ali αυτό είναι δικαίωμα τους..k το ποσα άτομα μπαίνουνε μέσα πάλι δικαίωμα τους είναι..εγώ δεν είμαι στην συμμαχία τους εκτος k αν δεν βλέπεις k καλά..k κάτι τελευταίο φίλτατε..σταματα να μου "σπαμαρις" το post..αν θέλεις άνοιξε ένα άλλο post που να αφορά τον server μας k να είσαι σίγουρος ότι εγώ θα συμμετάσχω σε αυτό μέσα..αλλα σταματα το spam εδώ..

• αφου ειναι μια συμμαχια αυτοι και μια εσεις γτ πανηγυριζουν στο ποστ για τις πυλες χαρουλη?

χαρουλη οσο και να σε ποναει ΕΧΩ 11 ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ και εσυ 1 και αυτο επειδη ολο το καλοκαιρι δεν ασχολιομασταν με πυλες! σταματα το κλαψ κλαψ και βαλε κανα πολεμο να δω την συμμαχιαρα σου

• Παρακαλώ να σταματήσει εδώ αυτή η σπαμ αντιπαράθεση.

Οι δημοσιεύσεις να αφορούν το αρχικό θέμα, ειδάλλως θα δοθούν προειδοποιήσεις.

• Η συμμαχία WoLveS_HuNTeRS_ άνοιξε τις Πύλες της Κόλασης. Υπολειπόμενος χρόνος:
    04:14:39

βρε βρε βρε βρε...πάλι piles... μάλλον k αυτές χαρισμένες ήτανε τελικά..για αρχή..ένα μεγάλο bravo στα παιδιά τις αγέλης για όλες αυτές τις μέρες που μας στηρίξανε k μας βοηθούσανε..ένα ΜΕΓAΛΟ ευχάριστο στην συμμαχία τον CCS για την πολύτιμη βοήθεια τους σε σφραγίδες k αλλα..

στο πρώτο άνοιγμα μας είπατε ότι δεν παίξατε... σε αυτό το άνοιγμα τι θα πείτε?όπως είδες jamal= νικολάκης σας γλεντήσαμε k σας παίξαμε όπως εμείς θέλαμε..k τελικά φάνηκε με διαφορα πια συμμαχία είναι η καλύτερη πλέον στον 19.. fearls πολύ μεγάλα λόγια έλεγες πριν κάτι μέρες k είδες τι πάθατε k τι έπαθες k εσύ από έναν 750 lvl..ένα μεγάλο bravo στον DrizztDoUrden ΓΙΑΤΊ Ο 750 LVL με μειονέκτημα σε οπλισμό υγείας με "διστερα" πάτησε κάτω τους lvl 900+ που ήταν foul "διστερα"..μπορεί όπως έλεγες νικολάκη με αυτόν τον αφέντη δεν πάμε μπροστά αλλα σε πληροφορώ ότι ο drizz έκανε ότι του έλεγε ο σπυράκος..μπορεί να μην ήταν affentis αλλα σε έβαλε στην θέση σου..

το ΣΚΟΡ για να το θυμάστε k εσείς έληξε με 17-12 υπέρ μας μπορείτε k να μετρήσετε αν θέλετε..k νικολάκη άλλαξε επιτέλους την περιγραφή σου έλα έλα γιατί όντως η piles κ η σφραγίδες ανήκουνε σε δυνατές συμμαχίες k πλέον όλος ο server είδε πια συμμαχία είναι η top..για μένα ήτανε ο καλύτερος πόλεμος αυτές τις τις 12 μέρες..ένα bravo στους αντιπαλους μας για τις ευχάριστες στιγμές που μας χαρίσανε..

k νικολάκη δείτε να δυναμώσετε γιατί στο ξαναλέω σας γλεντήσαμε k περάσαμε k ωραία..άντε άντε k ίσος στις άλλες piles μπορεί k να μην ασχοληθούμε γιατί βαριόμαστε να σας γλεντάμε έτσι..περαστικά σας ;)

• μπραβο σε ολα τα παιδια της αγελης,μπραβο και στους αξιους αντιπαλους,γιατι αυτη την φορα πολεμησαν οσο καλλιτερα μπορουσαν, αλλα εχασαν καθαρα και θελω να δω τι διακαιολογιες θα προβαλουν αυτη την φορα,γιατι τοσο καιρο μας κουρασαν με τα παχια λογια,λες κι εμεις τοσα χρονια παιζουμε αλλο παιχνιδι και δεν ξερουμε τιποτα.μολις χαθηκε το πλεονεκτημα των λεβελ,ξεκαθαρισε ποιος ξερει και τι.καλες μαχες και δυνατους πολεμους οπως αυτοι,πρεπει να θελουμε ολοι για να εχει ενδιαφερον ο σερβερ.