Aspecte

• Salut , am o problema cu aspectele . Am doua aspecte facute la nivelul 2 si doresc sa fac alte aspecte . Tot incerc sa fac distrugere si natura dar acestea nu cresc deloc imi cresc cele doua aspecte facute deja la nivelul 2 .Aspectele de nivelul 2 sunt Comanda si Cunostinta . Multumesc !

• Salut. Solutia logica este sa scazi tot ce ai facut la comanda si cunostinte (crescand treptat aspectele opuse acestora) ca sa recapeti punctele de aspecte pe care ulterior sa le transferi in distrugere si natura.

• Si care sunt aspectele opuse la comanda si coruptie ? Am gresit prima data am aspectele comanda si coruptie ....

• Frumos frumos...ce ar trebuii sa evit, sa scad coruptia si sa imi creasca comanda si natura ? am 4k comanda, 2 k natura si 2k coruptie ( aproximativ)

In momentul de fata merg foarte mult pe padure ( infrunta inamicul, atac direct, ascunde-te) Dar degeaba..

Ma poate ajuta cineva?

• Este perfect cu padurea cat de mult se poate. Acelasi principiu. Problema este ca ajungi intr-un punct mort in care ai ocupat toate punctele de aspecte cu 4k comanda, 2k natura si 2k coruptie. In continuare, ideea este sa cauti sa cresti natura ca sa scazi din coruptie. Alternativ, poti sacrifica din cand in cand cateva puncte de comanda pentru a capata o oarecare marja sa spunem. Insisti in continuare pe natura si ar trebui sa fie ok, nu scade coruptia chiar atat de greu in situatia in care esti.

• Sangha

Approved the thread.