Fizetési probléma - segítség a jegynyitáshoz

  • Kedves Játékosok!

    Mivel sajnos mindig előfordul, hogy valakinek a pokolkristály vásárlásával kapcsolatosan problémái merülnek fel (gamepay-ban), és se a Game Operátorok, se a Moderátorok ebben az ügyben nem tudnak segíteni, ezért szeretnénk most néhány német nyelvre fordított mintát megadni, mit is kellene írni (angol vagy német nyelven) a Supportnak.

    Az oldal elérhetősége: https://billing.gameforge.com/

    Ezen az oldalon a Contact support fület kell választani, itt tudtok jegyet nyitni.

    Fontos: hogy minden adatot pontosan tölts ki, mert csak így tudnak hamar segíteni, egyébként még ellevelezgettek egy darabig!

    A legördülő menük lehetőségei:


    A banki átutalás nem azonnal történik, számolj rá kb 1 hetet!

  • Nézzünk néhány példát. A zöld adatokat értelemszerűen a tényleges adatok alapján kell kitölteni, a kékek közül pedig választani kell. A piros a megszólítás és elköszönés, bármilyen levélhez hozzá lehet tenni:

    Quote

    Tisztelt Uram / Asszonyom!

    2011.00.00-án rendeltem x pokolkristályt hitelkártyával / banki átutalással. A számlámon a terhelés megtörtént, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. Kérem a hiányzó pokolkristály mennyiség mielőbbi jóváírását KARAKTERNÉV azonosítómon!

    Üdvözlettel:
    Vezetéknév Keresztnév


    Sehr geehrte Damen und Herren,

    ich habe am 00.00.2011 x Teufelsteine per Kreditkarte / Banktransfer bestellt. Die Summe wurde von meinem Konto abgebucht, aber das wurde auf mein Account nicht gutgeschrieben. Bitte diese Menge Teufelsteine alsbaldig auf mein Acc KARAKTERNÉV gutschreiben.

    MfG
    Keresztnév Vezetéknév

    Quote

    2011.00.00-n telefonhívással rendeltem x pokolkristályt. A hívás rendben megtörtént, az összeg le lett vonva a telefonszámlámról, mégsem lett jóváírva az azonosítómon a pk. Kérem a hiányzó pk mennyiség mielőbbi jóváírását KARAKTERNÉV azonosítómon!


    Ich habe am 00.00.2011 x Teufelsteine per Telefonanruf bestellt. Der Anruf lief richtig ab, die Summe wurde von meiner Telefonrechnung abgezogen, trotzdem wurden die TS auf mein Account nicht gutgeschrieben. Bitte diese Menge Teufelsteine alsbaldig auf mein Acc KARAKTERNÉV gutschreiben.

    Quote

    2011.00.00-n telefonhívással rendeltem x pokolkristályt. A hívás megszakadt, újra tárcsáztam. A telefonszámlán duplán van terhelve az összeg, de csak egyszer írták jóvá az azonosítómon. Kérem a hiányzó pk mennyiség mielőbbi jóváírását KARAKTERNÉV azonosítómon!


    Ich habe am 00.00.2011 x Teufelsteine per Telefonanruf bestellt. Der Anruf ist unterbrochen, habe noch mal angewählt. Von meiner Telefonrechnung ist die Summe doppelt abgebucht, aber dieTS-Menge wurde nur einmal gutgeschrieben. Bitte diese Menge Teufelsteine alsbaldig auf mein Acc KARAKTERNÉV gutschreiben.

    Quote

    2011.00.00-n SMS-sel rendeltem x pokolkristályt, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. A rendelésről a visszaigazoló sms-t megkaptam, az összeg le lett vonva a telefonszámlán. Kérem a hiányzó pk mennyiség mielőbbi jóváírását KARAKTERNÉV azonosítómon!


    Ich habe am 00.00.2011 x Teufelsteine per SMS bestellt, aber die wurden auf mein Account nicht gutgeschrieben. Die Bestätigungs-SMS habe ich bekommen, die Summe wurde von meiner Telefonrechnung abgebucht. Bitte diese Menge Teufelsteine alsbaldig auf mein Acc KARAKTERNÉV gutschreiben.

    Quote

    2011.00.00-n sms-sel rendeltem x pokolkristályt, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. A rendelésről a visszaigazoló sms-t nem kaptam meg, az összeg mégis le lett vonva a telefonszámlán. Kérem a hiányzó pk mennyiség mielőbbi jóváírását KARAKTERNÉV azonosítómon!


    Ich habe am 00.00.2011 x Teufelsteine per SMS bestellt, aber die wurden auf mein Account nicht gutgeschrieben. Ich habe keine Bestätigungs-SMS bekommen, die Summe wurde trotzdem von meiner Telefonrechnung abgebucht. Bitte diese Menge Teufelsteine alsbaldig auf mein Acc KARAKTERNÉV gutschreiben.

    Quote

    A segítségét szeretném kérni, mert nem tudom a játékon belül a pk vásárlási opciót használni. Egy hibajelentés érkezik:

    "Hiba történt!
    Ez a fizetési lehetőség jelenleg nem elérhető. Próbálja később."

    Remélem, hamar tudjuk tisztázni és megoldani ezt a problémát.


    ich bitte Sie um Ihre Hilfe, da ich im Spiel die Option "Teufelsteine kaufen" nicht benutzen kann. Es kommt eine Fehlermeldung:

    "Ein Fehler ist aufgetreten!
    Diese Zahlungsmöglichkeit ist zur Zeit nicht erreichbar. Probieren Sie es später."

    Ich hoffe, wir können dieses Problem bald klären und lösen.

  • Sangha

    Approved the thread.