Dyskusje ogólne o H38














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • Na dzien Dzisiejszy Hrabstwo 38 juz 90% upadl.Jeden gracz z tego serwera przeszedl do nas(H37) Twierdzi ze wiecej dzieje sie u nas wiadomos ze cos dzieje sie ale to nie to samoo co kiedys.Trzeba patrzec na to optymistycznie wierzac ze bedzie jeszcze lepiej a nie gorzej!Moze osoba ktora wszystkim operuj nie bedzie otwieral nowych serwerow na Polskiej scenie!Niechy z robia gre BF international i tam niech tworza serwery dla calalej europy albo i swiata....Przyjdzie taki czas ze w Polsce calej upadnie.Jesli Upadnie s37 po prostu nie bedzie sensuj grac to zmieniam na rejon gdzie wiele lat mieszkam i odprowadzam podatki!!!Czyli Rejon UK.W Polsce kazdy serwer to porazka!Dla c\ego Bo admini Polscy do tego do prowadzili! ciach Narod Rumunski Ciezko pracuja i korzystaja z zycia tak samo jak nmy!!!Niestety ale pod jednym wzgledem sa lepsi!!!Sa bardziej z organizowani!!Zjednoczeni i pomocni!mniej wiecej w Polsce Bitefight funkcjonuje!Bo w Polsce wszystko upada jesli rzadzi Polak ciach tylko sie na chapac czyims kosztem!Tok myslenia takich osob!!!Wazne co dzis bedzie a nie jutro czy pojutrze!Tak z tymi serwerami jest!Przepraszam moze kogos tym postem urazilem dla tego z gory przepraszam !Taka jest zeczywistoc w tych czasach na Polskiej scenie albo Polska scena na imigracji :)

    //usunęłam obraźliwe części wypowiedzi. Aszti

    : /8)= OX (<, ︻╦╤─ ҉ - - ---= O

  • Czy ktoś z administracji wie kiedy oficjalne zamkniecie bfa? Chociaz do udzielania informacji byscie sie przydali bo przy martwej grze i forum i tak nie macie co robic ;) no chyba ze usuwanie niewygodnych wiadomosci to juz wasze glowne zajecie

    BRAWO, BRAWO, to jest to na co czekali wszyscy gracze, ultra promocja na kamienie, jestem pewny ze to przywroci gre do zycia XDDD beka z niemcow

    //Połączyłam posty. Aszti

  • Są jakieś plany dotyczące tego serwera? od kilku miesięcy tutaj przeklikuje codziennie grotę zrobie misje i zrobie po 4/5 ataków dziennie i tyle. Totalnie nic się nie dzieje na tym serwerze i czuje jakbym grał praktycznie sam, jedynie eklips jeżeli dalej to jego konto ;p wejdzie w event i zaaatakuje raz czy dwa to wszystko

  • Plan na ten serwer jest taki, żeby każdy o nim zapomniał i poszedł na 42 :)

    A postać rzeczywiście moja. Od jakiegoś czasu staram się klikać grotke żeby nie stać w miejscu. Czasem lubię też komuś skubnac kilka tysięcy :)

  • Myślicie,że na innych serwerach jest lepiej ? niestety jest tak samo, gra okres swojej świetności ma już dawno za sobą.

    Through action,a man becomes a hero.

    Through death,a hero becomes a legend.

    Through time,a legend becomes a Myth.

    And by learning from the Myth,a man takes action.


    None Shall Live


    https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM