Dyskusje ogólne o H38














Ważne linki
Zachowaj czujność!

Rekrutacja Operatorów Gry - OTWARTA!


  • W tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z Hrabstwem 38 oraz sprawach nawiązujących do tego Hrabstwa lub mających na to Hrabstwo istotny wpływ.


    Proszę jednak pamiętajcie, że obowiązuje tu Regulamin Forum.

    Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa.

    Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.



    Zapraszamy do dyskusji :)






    orebf.png

    Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ? Napisz !

  • tak tylko że gra max z 50 osób, z tym 30 aktywnie na każdym z nich, znowu speed, znowu myślą, że więcej kasy i szybciej wpłynie, do końca roku do s40 dojdą.

  • Proponuje po prostu na tym serwerze nie grać (A już szczególnie nie płacić). Może ktoś zrozumie że tworzenie co chwile nowych serwerów to nie droga do sukcesu. Niech się zajmą starszymi Hrabstwami. Przepraszam ale ktoś to w końcu musiał napisać.

  • Znowu te same boty na przodzie rankingu jaki w tym sens robienia kolejnych serwerów aby za każdym razem niszczyli je te same boty o tych samych nickach? mi osobiście nie chciało by się niszczyć bfu i robić w każdym nowym serwerze tego samego.

  • ciach :D

    Nikt nie uciekł, po prostu przestaliśmy tam grać, i wiesz sam z jakiego powodu ;)

    ___

    Serwer umarł za sprawą kumpli kamienia... zapomniałem by nie używać tego słowa bo podobno jest obraźliwe :D Im dziękuj za psucie rozgrywki, my tam lecieliśmy na spokojnie sobie przecież wiesz, i nadal byśmy klikali, ale skoro komuś brakuje wiedzy, doświadczenia i umiejętności i chce nadganiać mixami to pogratulować :D I tak się stało na 37. Tak jak już Ci mówiłem, to nie sztuka, salamandra bez 1/3 części mózgu była by top przy obecnym systemie gry. Jak ktoś chce niech ładuje, nie ma w tym nic złego, ale niech liczy się z tym że czasem w takim wypadku zabraknie takiej osobie graczy z którymi mógłby klikać ;)


    Proszę nie obrażać innych i nie insynuować niczego.

    Aszti

    QGxKlNW.jpg

    Edited 2 times, last by pevu ().

  • Pali, pali :D


    Ale wielkie gratulacje dla gacków za odebranie chęci do gry innym wojnami 3v3... pierwsze bramy i już 3v3, to powoduje że większości graczy z mniejszymi poziomomami odechciewa się gry co powoduje powolne wymieranie serwera :D

    No ale nic, gacki to są gacki :D

    QGxKlNW.jpg

  • wiem - ale wypisywanie takich glupot - dajemy wojny w kazdej mozliwej formacji na 3 i na 7 masowki i normalne... wiec przekaz andzio na FB zeby najpierw spojrzal na siebie i na wojny jakie sam daje a potem niech krytykuje tych ktorzy robia cokolwiek

  • taa, boty no lify i tyle, eklips gordon i pevu trojca psycholi, wy nie wladacie serwerami tylko niektorymi osobami z administracji z Polski