Vampires Legendaries **VL** vs pissa kai poupoula .koukou.

• Όχι Αίσωπε και ξέρω και απαντώ με δικά σου ποσταρισματα! Είπες ότι δεν με ξέρεις πριν Ε;

athanatos68

Intermediate

Mar 20th 2024

+2

Τι ασχολείστε με τον επαναστάτη του πληκτρολογιου? Κρατάει η ζαλάδα από τον σερβερ 11 που τις έτρωγε τότε που παρακαλαγε για να τον βοηθήσουμε για οπλισμο. Οι ολμοι που βρίσκουν στα χωράφια από τη γερμανοκατοχη δε πιάνουν μία μπροστά του.όσο για τους λογαριασμούς που αναφέρεις μήπως να ελεγχθεις εσύ και κάποιοι άλλοι που 20 ώρες παίζετε σερί?αλλά από ποιους να ελεγχθεις από αυτούς που παίζετε μαζί και είναι διπλό ταμπλό χειριστές - παίκτες? Αυτές οι μποτες κάνουν καλή δουλειά βλέπω.. Μάθατε όλοι με τα προγραμματα και το παίζετε μάγκες και προκαλειτε κιολας γιατί κάποιοι χειριστές παίζουν μαζί σας και ευνοειστε . Γκουχου Γκουχου. Τα λέγανε κάποτε κάποιοι και νατα όλα στη φόρα ξανά

• athanatos68

Intermediate

Mar 20th 2024

Αυτό είναι το ένα σκέλος που απάντησες. Τα άλλα? Γαργάρα?

Αντε σε αφήνω τώρα να κουμπωσεις τις μπότες να παίξεις..

Καλό βράδυ επαναστάτη του πληκτρολογιου. Ο γνωστός άγνωστος που σου έδινε χρυσό για τις αγορές σου τότε....

• Δεν ξέρεις και δεν απαντάς αισωπε. Που με πήρες και τηλέφωνο κιόλας... Με τον χαχανουλη τα πίνεις? Η με τους δρακουλιαρηδες Γαλάτσι σιτυ? Όταν ξεμεθυσεις και γράψεις και τον σερβερ τα λέμε. Καλό βραδυ αισωπε

λοιπον συντεκνε είδες που λες ψέματα! Στον 11 λοιπον!!!!! Ναι εγώ ειμουν που πρωτος λογαριασμός εάν και στην κορυφή πάτησα διαγραφη! Ο αθάνατος ο γνήσιος η ναεβια και άλλοι καλοί φίλοι προσπάθησαν να με μεταπησουν. Πάει λοιπον εκεινοσ Ο ΑΝΤΑΡΤΗΣ και είμαι παρόν με καινούργιο! Όμως μεγάλε ZEYS που και τότε μες στο κλάμα και τη δολοπλοκία εισουν και ας λες τώρα ότι θέλεις!!! Εγώ και τότε παρόν ειμουν και τώρα με έναν και μοναδικό λογαριασμο! Εσυ μείνε με δεκάδες ξένους παίχτες και κοκορεψου!

• βρε βρε καλος τον δια...ο αλλος λεει το παρατησε δυο χρονια και στελνει μυνημα στο φορουμ πως να μπει και δηθεεν ειναι συμπτωση το ονομα που αν κοιταξεις τα ποστ καταλαβαινεις ποιος ειναι,,,τελικα εχετε μπερδεψει ποιους παικτες παιζετε...

ο ανεργος διας που παρακαλουσε να του αγορασουμε τον παικτη να πιει μια μπυρα ειναι ακομα εδωωω και αυτο το καλοκαιρι λιωμενο παγωτο κωλλαει στο χεριιι,,ο κυριος αυγολεμονος ο καρφωμενος στο ματι δεν μπορει να σταυρωσει παιχτη ολο μιασμα και παρακαλετο..

8 χρονια ελειπα μην τρελενεσαι στο ειχα πει θα σε κανω μιασμα σε παλιο μου ποστ και θα σε ξανα κανω...

αν ξεμεινεις απο φραγκα εδω ειμαι να σε κερασω μια παστα ξερεις εσυ..που ηθελες να μας πουλησεις και πνευμα εδω κατσε στις καλυψεις σου ανεργε και ο ομιλος βρυκων θα κανει εναν ερανο για σενα να σε βοηθησουμε...

παμε για αλλο ενα μπαν αναφορα ολοι τωρα ...σηκωθητε απο καρεκλες μαξιλαρια ξαπλωστρες εωρες και πατηστε αναφορα..

καλο καλοκαιρι τα λεμε σεμπτεβρη παλι να σας ενημερωσω πως πηγε ο ερανος για το μιασμα

+1 Προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• Εμφανίστηκε ο άλλος αισωπος γίνατε 2. Ο Αχαιός που με πήρε τηλέφωνο χτες και μου είπε ότι έκανε αγοραπωλησιες πήρε τον πριντειτορ... Τότε.... Αντάρτη αισωπε νο1 στον 12 ήμουν ακόμα δε ξεμεθυσες? Ήπιατε πολύ με τους δρακουλιαρηδες χτες

Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    αεκ ολεο, αεκ ολεο, αεκ ολε ολε ολε ολε ολεο,
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

Edited once, last by athanatos68 ().

• Εμφανίστηκε ο άλλος αισωπος γίνατε 2. Ο Αχαιός που με πήρε τηλέφωνο χτες και μου είπε ότι έκανε αγοραπωλησιες πήρε τον πριντειτορ... Τότε.... Αντάρτη αισωπε νο1 στον 12 ήμουν ακόμα δε ξεμεθυσες? Ήπιατε πολύ με τους δρακουλιαρηδες χτες

και πως αφού εσυ εισουν στον 12 σε προηγούμενο ποστ που έχεις κάνει λες ότι σε παρακαλαγα στον 11 για χρυσο;;; Άρα άλλος είναι μεθυσμένος και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο και όχι εγώ! Ο γνήσιος αθάνατος ήταν και είναι φίλος μου και από τότε που αποχώρησε και έδωσε σε σένα τους λογαριασμούς Zeus ούτε που ασχολήθηκε πάλι με το παιχνίδι. Κόψε τα ψέματα και σοβαρέψου. Και να μιλάς όμορφα. Παίξε με όσους λογαριασμούς θέλεις ούτε που με νοιάζει! Μην περιστάνεις τον αθάνατο λοιπον!

• Δικό σου ποστάρισμα είναι

🤣🤣🤣

Συμμαζέψου λοιπον.

Ξέρεις ο ψεύτης και ο άλλος μια φορά χαίρονται

• athanatos68

Intermediate

Mar 20th 2024

+2

Τι ασχολείστε με τον επαναστάτη του πληκτρολογιου? Κρατάει η ζαλάδα από τον σερβερ 11 που τις έτρωγε τότε που παρακαλαγε για να τον βοηθήσουμε για οπλισμο. Οι ολμοι που βρίσκουν στα χωράφια από τη γερμανοκατοχη δε πιάνουν μία μπροστά του.όσο για τους λογαριασμούς που αναφέρεις μήπως να ελεγχθεις εσύ και κάποιοι άλλοι που 20 ώρες παίζετε σερί?αλλά από ποιους να ελεγχθεις από αυτούς που παίζετε μαζί και είναι διπλό ταμπλό χειριστές - παίκτες? Αυτές οι μποτες κάνουν καλή δουλειά βλέπω.. Μάθατε όλοι με τα προγραμματα και το παίζετε μάγκες και προκαλειτε κιολας γιατί κάποιοι χειριστές παίζουν μαζί σας και ευνοειστε . Γκουχου Γκουχου. Τα λέγανε κάποτε κάποιοι και νατα όλα στη φόρα ξανά

Παρακαλώ σταματήστε το posthunting. Θα κάνετε edit στο αρχικό σας ποστ, για να ξανά γράψετε~ Whitedrum

• Καλησπέρα σας,

το θέμα κλείνει προσωρινά κ θα ανοίξει όταν γίνει έλεγχος όλων των δημοσιεύσεων & επιβληθούν προειδοποιήσεις όπου κριθεί απαραίτητο.

EDIT:

Το νήμα ανοίγει κ πάλι.

Τις προσωπικές αντιπαραθέσεις μπορείτε να τις συνεχίσετε εκτός φόρουμ. Τελευταία προειδοποίηση ως προς το θέμα των δημοσιεύσεων από το post αυτό κ μετά.

Σε άλλη περίπτωση.. το νήμα θα κλείσει.

Παρακαλώ πολύ την δέουσα προσοχή σας!

Επίσης, να υπενθυμίσω ότι για καταγγελίες ακόμη κ μελών της ΟΔ. υπάρχει το Σύστημα Υποστήριξης, ακόμη κ ο CoMa στον οποίο μπορείτε να απευθυνθείτε με τα όποια στοιχεία.

Ευχαριστώ!

whiteika123.png

• Αναφορά μάχης Wed, 03.07.2024 - 22:16:03

race2small.gifpissa kai poupoula [.koukou.]

5-12.png

Μαχητής: 3
    vs.

race1small.gifVampires Legendaries [**VL**]

7-5.png

Νικητής: Vampires Legendaries

Vampires Legendaries κέρδισε: 1.067.020 Χρυσός

.......

Αναφορά μάχης Fri, 05.07.2024 - 23:12:04

5-12.png

vs.

7-5.png

Vampires Legendaries κέρδισε: 1.067.728 Χρυσός

Μια απο τα ιδια.

Τα παιδάκια παίζουν πάλι!

"Cause i may be bad, but i'm perfectly good at it"!

• Μπράβο για τη νίκη σας! Αντε και καλό άνοιγμα χεχε

Δε θελω τζακι,δε θελω σoμπα,
    θελω μοναχα της original τη μπομπα,
    να με πορωνει,να με τρελαινει,
    και καθε μερα πιο πολυ να μ'αρρωσταινει
    θα το φωναζω,και θα το λεω
    την ΑΕΚΑΡΑ,την αγαπαμε,
    σ'ολα τα γηπεδα εμεις ακολουθαμε
    και τραγουδαμε,ΑΕΚ θυμησου
    ηρθ' η original και ειναι εδω μαζι σου

• Βρε βρε καλός τον! Ανησύχησα προς στιγμής ! Σου έχω νέα μεγάλε δια. Ο αθάνατος ο γνησιος σε χαιρετά. Και λέει να μην εκπλησσόμαστε πάντα τέτοιος εισουν! Και επειδή μέσω τρίτου ζήτησες το τηλέφωνο του στείλε μου προσωπικό μήνυμα να στο δώσω!

• Αναφορά μάχης Sun, 07.07.2024 - 23:18:08

5-12.png

3

vs.

7-5.png

3

Νικητής: pissa kai poupoula

pissa kai poupoula κέρδισε: 1.116.227 Χρυσός

Η Συμμαχία pissa kai poupoula απόκτησε μια σφραγίδα.

Λαιμαργία

Δύναμη: -5% (σε εχθρό)

Σημαία

Η Συμμαχία pissa kai poupoula λήστεψε με επιτυχία τη Συμμαχία Σημαία του Διαμαντιού.

Η σημαία καταστράφηκε για 250 res2.gif.

Σημαία του Διαμαντιού

Χάρισμα: +10

"Let your plans be dark and impenetrable as night, and when you move, fall like a thunderbolt"

• Μπράβο για την άνετη νίκη παιδιά :thumbup:

Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

και το παρελθόν ως λύτρωση.

Paulo Coelho

• Αναφορά μάχης Mon, 08.07.2024 - 23:18:30

5-12.png

vs.

7-5.png

Vampires Legendaries κέρδισε: 1.068.488

Παιχνιδάκια και πάλι !!

Ααα να μην ξεχάσουμε να σας συγχαρούμε και εμείς για την προηγούμενη νικη σας!!

Είστε παιχταράδες!!

"Cause i may be bad, but i'm perfectly good at it"!

• Μπραβο παιδια για την νικη αλλη μια ευκολη φαπα σε αυτον τον πολεμο ειπαμε να μπουμε λιγο σοβαρα καμια τυχη για νικη δεν ειχαν οτι και να γινοταν χαχαχα

• Μπααα γρυλακος και σοβαρα?? Δεν νομιζω δε γινεται. Να μην ξεχνιομαστε μπραβο σας βρε για τη νικη! Να γελασω και γω χαχαχα