The.Devils.Curse.Drakoi vs DEADLY STRING

• συγχαρητήρια για την νίκη !!

και στα ίδια επίπεδα με τους αντιπάλους βλέπω !!

Υ.Γ. τελικά κάποιοι αξίζουν μόνο όταν τρέχει τον παίκτη τους πρόγραμμα για να ανέβενουν 200 επίπεδα σε μια μέρα ..

The Master of Disaster is back ... old , yet fearsome foe

Do not wake up a sleeping beast ..

• Καλησπέρα, ευχαριστώ master ή αντίπαλοι ήταν 4 και εμείς 2 και ένας εκ των αντιπάλων φορούσε σφαίρες

• Μπράβο για τη νίκη ! !

200 επίπεδα σε μια μέρα ?

Χμ . . . ενδιαφέρον :)

Πώς γίνεται αυτό καλέεεεεεεεεεεεεεεεε

Ό,τι κάνουμε στο παρόν επηρεάζει το μέλλον ως συνέπεια

και το παρελθόν ως λύτρωση.

Paulo Coelho

• α δεν ξέρω θα πρέπει να μας εξηγήσει ο ειδκός που εδώ και κοντά 42 ώρες δεν έχει πάει ούτε για κατουρημα παρά μόνο κλικ κλικ

α και σφεράτοι ??

τώρα γίνεται ακόμα ποιο ενδιαφέρον !!

The Master of Disaster is back ... old , yet fearsome foe

Do not wake up a sleeping beast ..

• Συγχαρητήρια για την μάχη .

Υπερβολες παιδια 150 μόνο, τώρα είναι άλλη μέρα μην ενοχλείτε τον ξιφομάχο ,με το σπαθί του τα βγάζει τα λέβελ ρίχνει και καμ΄ια φαπα για ξε μούδιασμα

• α δεν ξέρω θα πρέπει να μας εξηγήσει ο ειδκός που εδώ και κοντά 42 ώρες δεν έχει πάει ούτε για κατουρημα παρά μόνο κλικ κλικ

α και σφεράτοι ??

τώρα γίνεται ακόμα ποιο ενδιαφέρον !!

απο την τουαλετα παιζει....

τωρα αν προλαβαινει να πατησει καζανακι με αυτη την ταχυτητα δεν το ξερω...

Μπραβο ρε αλανια για την νικη! πελατης καλος και αξιοπιστος!

Πάλι βεντέτα άρχισε, πάλι θα σκοτωθούμε,

πάλι τα καταφέραμε, ρεζίλι να γενούμε...!

• Συγχαρητηρια για τη νικη!! Αφήστε τα παιδια να παιξουν! Εδω ο αλλος με 120 λεβελ τη μερα ασταματητα 23 ωρες το 24ωρο σε μια λεκανη καθεται το παιδι... Εχουν το αλλοθι τι να κανουμε....ειναι ανθρωπινο να παιζεις σερι!:P:P

• Συγχαρητηρια για τη νικη!! Αφήστε τα παιδια να παιξουν! Εδω ο αλλος με 120 λεβελ τη μερα ασταματητα 23 ωρες το 24ωρο σε μια λεκανη καθεται το παιδι... Εχουν το αλλοθι τι να κανουμε....ειναι ανθρωπινο να παιζεις σερι!:P:P

Και μία ώρα να φάει και να ξεκούραση το πρόγραμμα λίγο

• Μπραβο για την νικη..με ποιους αντιπαλους δεν είπες...αυριο που θα ξανα ερθουμε να μου τα πεις αυτα ουτε με ανταρτη παλεψες ουτε εγω ειχα μπει στον πολεμο..ραντεβού αυριο λοιπον..

• Το ότι παλεψες με λεβελ κάτω από 1500 λεβελ το είδες?δεν χρειάζεται να κάνουμε ψηλή κουβέντα μπράβο σου που τους εβγαλες όλους αύριο θα σου απαντήσω ποια είναι η πραγματικότητα..

• καλησπερα σε ολους!! επειδη πρεπει να μην λεμε αερολογιες εδω και να διμιουργουνται εντυπωσεις εχω βγαλει φωτο με τα λεβελ ολων στην πρωτη σελιδα της βαθμολογιας πριν ξεκινησει το ηβεντ!! αρα εχω πληρη εικονα!!! μην λετε λοιπον αερολογιες!! βλεπω ποσο αανεβαινουν και οι λυκοι και οι βρυκοι!! τωρα εαν καποιος θελει να παει τουαλετα και οπουδηποτε αλλου και παιζει εσεις τι ζορι τραβατε!! ελεος ποια!!

• Το ότι παλεψες με λεβελ κάτω από 1500 λεβελ το είδες?δεν χρειάζεται να κάνουμε ψηλή κουβέντα μπράβο σου που τους εβγαλες όλους αύριο θα σου απαντήσω ποια είναι η πραγματικότητα..

απ'οτι βλεπω εσεις πατησατε τον πολεμο οποτε για ποιον λογο τρεχεις να μαζεψεις τα ασυμαζευτα;

καλησπερα σε ολους!! επειδη πρεπει να μην λεμε αερολογιες εδω και να διμιουργουνται εντυπωσεις εχω βγαλει φωτο με τα λεβελ ολων στην πρωτη σελιδα της βαθμολογιας πριν ξεκινησει το ηβεντ!! αρα εχω πληρη εικονα!!! μην λετε λοιπον αερολογιες!! βλεπω ποσο αανεβαινουν και οι λυκοι και οι βρυκοι!! τωρα εαν καποιος θελει να παει τουαλετα και οπουδηποτε αλλου και παιζει εσεις τι ζορι τραβατε!! ελεος ποια!!

για πες ρε ανταρτη ποσα επιπεδα ανεβασε;

και δεν τραβαει κανεις ζορι αν παιζει μονος του.... αν παιζει με την βοηθεια προγραμματος τοτε θα επρεπε και εσυ να τραβας ζορι αλλα βεβαια δεν ειναι λεμαργος για να τημωρηθει αμεσσα :saint::evil:

Πάλι βεντέτα άρχισε, πάλι θα σκοτωθούμε,

πάλι τα καταφέραμε, ρεζίλι να γενούμε...!

Είδες με τι άτομα παλεύεις εκτός και αν έχεις πρόβλημα στην όραση σού... μην αγχώνεσαι θα μπω μόνος μου αυτή την φορά για να είστε σίγουροι ό,τι θα κερδίσετε κιόλας να βγεις μετά να το παίξεις παιχταράς

• καλησπερα σε ολους!! επειδη πρεπει να μην λεμε αερολογιες εδω και να διμιουργουνται εντυπωσεις εχω βγαλει φωτο με τα λεβελ ολων στην πρωτη σελιδα της βαθμολογιας πριν ξεκινησει το ηβεντ!! αρα εχω πληρη εικονα!!! μην λετε λοιπον αερολογιες!! βλεπω ποσο αανεβαινουν και οι λυκοι και οι βρυκοι!! τωρα εαν καποιος θελει να παει τουαλετα και οπουδηποτε αλλου και παιζει εσεις τι ζορι τραβατε!! ελεος ποια!!

Ότι ο άλλος σε 24 ώρες πήρε 100 λβλ σχεδόν το περνάμε στα ψιλά εε αντάρτη???

• κανενας δεν εχει παρει 100 λεβελ!! αν εσυ ξερεις εδω και τωρα γραψτο! γιαυτο λεω οτι λετε αερολογιες!! και το οτι μπορει καποιοι να εχουν τι διαθεση και να παιζουν δεν ειναι κατακριταιο! και μην το παιζεις και θιγμενος γιατι ξερω ποιοι παιζουν με προγραμμα στους λαιμαργους!!

• Και σημερα ουσιαστικά μονος σου μπηκες...φερε κανεναν να εχουμε αυριο λιγο ανταγωνισμό γιατι με σενα μονο τζαμπα θα παει ο πολεμος..μην εχεις φιλοδοξίες οτι θα κερδισεις..

• Μόνος μου και πήρα τον πόλεμο.. θα μπω Μόνος στον επόμενο πόλεμο για να πάρετε νίκη έτσι ώστε χαρείτε λίγο και να το παίξετε παιχταράδες